Статті 30 номера "Київського політехніку" за 2010 рік

Ковалець Ольга Яківна. Знайшла долю у КПІ

Ольга Яківна Ковалець – молодий викладач ФБТ – закінчила наш університет у 2008 році, одержавши диплом спеціаліста з відзнакою. Шлях до Київської політехніки розпочався, як і у більшості абітурієнтів, з усвідомлення тієї істини, що КПІ – найкращий вищий навчальний заклад у нашій державі, технічний ВНЗ під номером один в Україні! Вибір факультету біотехнології і біотехніки теж не випадковий, бо на теперішній час біотехнологія належить до пріоритетних напрямів розвитку кожної країни.

Реалізується інноваційний проект за програмою «Питна вода України» на 2006-2020 рр.

Однією з найгостріших проблем ряду регіонів України є недостатнє забезпечення якісною водою підприємств та населення, що пов’язано з обмеженістю водних ресурсів та значною забрудненістю водойм.

Партнерство наукових парків

Представники Науково-технологічного парку (НТП) “Євро-Центрум” (м. Катовіце, Республіка Польща) 14 вересня відвідали НТУУ “КПІ” і підписали договір про партнерство з Науковим парком “Київська політехніка”.

Сторони визначили такі напрями співпраці:

Форум видавців у Львові 15 - 19 вересня 2010 року

Уже вкотре Львів збирав видавців та читачів. З в одному з найгарніших місць у центрі міста – Палаці Потоцьких пройшов 17-й Форум видавців. Це найбільш шанована подія у світі видавничої справи в Україні. Цього року 790 учасників представляли великі міста України, Польщі та Росії.

Жити з повною віддачею [Вікторія Бойко – студентка ІФФ]

Ніхто не заперечуватиме, що найвродливіші жінки мешкають в Україні, а найгарніші дівчата навчаються в КПІ. Серед них і Вікторія Бойко – студентка ІФФ. Та поважають і люблять її на факультеті не лише за вроду, веселу вдачу і приязний характер.

Спільний факультет влітку 2010

Виробнича практика в Німеччині. З 1 по 31 липня 2010 р. четверо студентів ЗФ, ІФФ та ММІ пройшли виробничу практику в Університеті ім. Отто-фон-Геріке (м. Магдебург, Німеччина).

Олександр Рожен. Перегони без фінішу. ІV частина

Тепер прийнято починати серйозні заходи з рекламного шуму і крутого піару. Без цього, за всіма маркетинговими правилами, нове підприємство приречене. Анатичук же учинив навпаки. Все робилося просто, неголосно, оскільки було зрозуміло – самим своїм існуванням академія заважає багатьом. Мабуть, то був вірний шлях...