Присвячено піонерам авіації [наукові читання]

5 червня (23 травня за старим стилем) 1910 року на Сирецькому іподромі Києва відбувся перший політ літака вітчизняної конструкції, виготовленого (окрім двигуна) із вітчизняних матеріалів. Розробив і випробував цей літак професор КПІ О.С. Кудашев.

Дні  КПІ – 2010

І знову весна в нашому Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» фінішувала наймасштабнішим святом – «Дні КПІ». Запровадивши у 2007 р. ці святкування, команда організаторів задала високу планку своїм наступникам.

Турнір з регбі на призи посла Південно-африканської республіки в Україні

29-30 травня 2010 року на столичному стадіоні “Спартак” вперше проводився турнір з регбі на призи Посла Південно-Африканської Республіки в Україні серед юнацьких команд. Наш клуб “Політехнік” був представлений двома командами – 1994 та 1998 років народження.

Подорож “Днями КПІ – 2010”

Привіт усім! Хочеться поділитися з вами, любі мої КПІшники, враженнями про улюблене свято всіх студентів кращого університету країни – Дні КПІ! Я брала участь, просто спостерігала, слухала плітки про купу заходів, які проходили на території університету протягом тижня.

Економічне співробітництво Польщі й України

Черговий семінар з такою назвою, організований Секцією вихованців КПІ в Польщі, відбувся 21-23 травня 2010 р. у м. Льондек-Здруй (Судети, Золоті гори). Одночасно пройшов і XII з’їзд вихованців КПІ в Польщі.

На початку засідання головуючий зачитав вітальні листи: від проректора з міжнародних зв’язків НТУУ «КПІ» С.І.Сидоренка й начальника управління міжнародних зв’язків НТУУ «КПІ» проф. Б.А.Циганка, а також від генерального секретаря Федерації науково-технічних товариств Головна технічна організація Єжи Гуминського.

Проект програми ТЕМПУС “Реформування освітніх програм у галузі космічних технологій в Казахстані, Росії, Україні”

Триває виконання проекту CRIST “Реформування освітніх програм у галузі космічних технологій в Казахстані, Росії, Україні”, учасниками якого є 3 університети з ЄС і 8 університетів з СНД, у тому числі НТУУ “КПІ”. За 16 місяців вже багато здійснено.