На 54 році після тривалої хвороби пішов з життя відомий український політик, заслужений журналіст України, академік Телевізійної академії України Олександр Олексійович Зінченко.

Протягом останніх трьох років він вів активну педагогічну роботу в Інституті телекомунікаційних систем НТУУ “КПІ” на посаді професора кафедри засобів телекомунікацій.

У стислі терміни Олександр Олексійович підготував комплекс методичного та інформаційного забезпечення з дисципліни “Нормативна та правова база телекомунікацій” для всіх спеціальностей Інституту телекомунікаційних систем. Багатий життєвий досвід, широкі знання, у тому числі й у сфері інформаційно-телекомунікаційних технологій, у поєднанні з педагогічною майстерністю дозволили йому проводити навчальні заняття зі студентами телекомунікаційних спеціальностей на найвищому науковому та методичному рівні. На лекційних заняттях студенти змагалися за право сісти на перші ряди, що свідчить про велику повагу та любов до Вчителя з великої літери. Мудрість, тактовність, висока порядність та обов’язковість – ось далеко не повний перелік рис характеру, притаманних Олександру Олексійовичу. Своїми численними талантами він щедро ділився з колегами-викладачами, які отримали з його рук путівку в самостійне педагогічне життя. Активною і високопрофесійною була також участь Олександра Олексійовича як голови наглядової ради наукового парку “Київська політехніка” у становленні інноваційного середовища університету на базі цього наукового парку, формуванні засад його діяльності і визначення пріоритетів розвитку.

З глибоким сумом студенти і співробітники НТУУ “КПІ” сприйняли звістку про передчасну смерть видатної людини, пам’ять про яку назавжди залишиться в серцях усіх, хто мав щастя працювати і спілкуватися з Олександром Олексійовичем.

Ректорат, співробітники, студенти