Стипендіатки ректора: О.Носовець, І.Самаруха, К.Кузьменко, Т.Стеблова

Багато гарних здібних дівчат здобувають фах у НТУУ “КПІ”. Вони успішно навчаються, активні в громадському житті, захоплюються спортом, не байдужі до мистецтва. Сьогоднішня розповідь про кращих студенток, які удостоєні стипендії ректора.

Візит делегації фірми «Самсунг»

Делегація фірми «Samsung Electronics» (Республіка Корея) у складі Chung Min Нyung – віце-президента, керівника групи; Park Wonjoo – віце-президента, керівника лабораторії; Lee Kwang Kee – головного інженера, керівника лабораторії; Park Hun Ju – старшого менеджера; Kim Hyo Gyu – голови SRC; Lee Sun Gi – інженера-техніка SRC; Kim Young Yoon – директора SURC; Андрія Пісуненка та Сергія Кравченка – проектних менеджерів SURC 4 червня відвідала НТУУ «КПІ».

Українсько-японський Семінар «Дослідження електронних та фотонних технологій для комунікацій майбутнього»

3 червня на базі НТУУ «КПІ» відбувся семінар «Дослідження електронних та фотонних технологій для комунікацій майбутнього» за участю японських експертів з компанії NTT, Університету Осаки та Університету Рейтаку, організований за сприяння Українсько-японського центру НТУУ «КПІ». В семінарі взяли участь науковці з НТУУ «КПІ», КНУ ім. Т.Шевченка, НАН України та фахівці телекомунікаційних компаній. Метою семінару було налагодження дружніх відносин між дослідниками України та Японії.

Кузьменко Катерина. Стипендіатка Президента України з ФБТ

Давно минули часи, коли КПІ вважався суто “чоловічим” навчальним закладом. Чарівні представниці прекрасної статі повноправно зайняли місця у студентських аудиторіях та наукових лабораторіях. Вони привносять вишуканість та естетику в наші будні.

Міжуніверситетська конференція з математики та фізики для студентів та молодих учених [21-22 травня 2009 р.]

Міжуніверситетська наукова конференція з математики та фізики для студентів та молодих учених відбулася на базі нашого університету 21-22 травня 2009 р. Її організаторами виступили фізико-математичний факультет НТУУ «КПІ», фізико-математичний інститут НПУ ім.

Студенти ФЕЛ – призери VII Всеукраїнської студентської олімпіади

17–19 квітня 2009 р. відбулася VII Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем», організаторами якої виступили компанія «OPEN SYSTEM» та НТУУ «КПІ».

Вища освіта в контексті європейської інтеграції. Інтерв'ю ректора НТУУ “КПІ” академіка НАН України М.З.Згуровського

10 років тому, 19 червня 1999 року міністри освіти двадцяти дев'яти держав від імені своїх урядів підписали спільний документ, яким визначили напрями реформування вищої освіти на континенті.

Університетський конкурс на кращий дипломний проект та роботу 2009

У березні-квітні 2009 р. відбувся щорічний конкурс на кращий дипломний проект та роботу освітньо-кваліфікаційного рівня “спеціаліст”. На конкурс було подано 96 проектів та робіт від 6 інститутів та 15 факультетів.