Міжуніверситетська наукова конференція з математики та фізики для студентів та молодих учених відбулася на базі нашого університету 21-22 травня 2009 р. Її організаторами виступили фізико-математичний факультет НТУУ «КПІ», фізико-математичний інститут НПУ ім. М.П.Драгоманова та факультет інформатики НУ “Києво-Могилянська академія”. Більше ста студентів старших курсів, аспірантів та викладачів з цих та деяких інших факультетів взяли участь у роботі конференції.

Урочисте відкриття конференції відбулося 21 травня 2009 р. в залі засідань Вченої ради НТУУ “КПІ”. Відкрив конференцію голова оргкомітету декан ФМФ проф. В.В.Ванін. Учасників та гостей вітали заступник проректора НТУУ “КПІ” з наукової роботи проф. С.О.Воронов, проф. В.В.Булдигін, проф. М.В.Працьовитий, проф. Ю.В.Боднарчук та почесний гість конференції проф. К.-Х. Індлекофер з Університету м. Падерборн, Німеччина. Цікаву та змістовну лекцію про перспективні напрями розвитку фізики в Україні прочитав академік НАН України В.М.Локтєв.

На конференції працювало десять секцій, на яких студентами та аспірантами було зроблено більше п'ятдесяти доповідей з математики та більше тридцяти доповідей з фізики. Голови секцій відзначили високий науковий рівень значної частини доповідей. У роботі секцій та обговоренні доповідей взяли участь відомі фахівці з математики та фізики. Перед конференцією було видано збірник тез доповідей.

Конференція пройшла успішно, значну роботу з її організації виконали проф. Л.П.Гермаш, проф. О.В.Іванов, проф. О.І.Клесов, проф. Ю.І.Джежеря (ФМФ НТУУ “КПІ”), директор фіз.-мат. інституту НПУ ім. М.П.Драгоманова проф. М.В.Працьовитий та зав. математики кафедри факультету інформатики НУ “Києво-Могилянська академія” проф. Ю.В.Боднарчук.

Загальним бажанням всіх учасників та організаторів було проведення таких конференцій у наступні роки.

З.П.Ординська, вчений секретар ФМФ, доц.

Дата події