Статті 40 номера "Київського політехніку" за 2006 рік

Свято «Принцеса ФБТ»

Уже стало доброю традицією на факультеті біотехнології і біотехніки обирати кожного року кращу з-поміж кращих дівчат. Конкурсне хвилювання не завадило перетворити чудовий вечір на справжнє свято краси та молодості.

Журі визначило наступних переможниць в номінаціях:

Представники компанії Streetlight Intelligence в НТУУ “КПІ”

13 грудня 2006 року відбувся візит представників компанії Streetlight Intelligence (Канада) до КПІ. У складі делегації: віце-президент компанії Streetlight Intelligence Мартін Вінстенлі, віце-президент компанії Ventoro (США) Філіп Хетч, віце-президент компанії ACDSee (Канада) Марк Франклін, представник компанії Streetlight Intelligence Сергій Глушаков.

Бондар Алла Григорiвна – фундаторка кафедри кібернетики ХТП

Алла Григорівна Бондар (12.05.1921 - 1981) - засновниця кафедри кібернетики хіміко-технологічних процесів, професор, автор та співавтор понад 100 наукових робіт, підручників, монографій. Заступник міністра ВССО УРСР з 1958 по 1967 рік, міністр просвіти УРСР (1962-1967). Випускниця КПІ (під час евакуації САІІ) 1942 року.

Краща група 2006 – магістри з ФММ

Бути магістром КПІ – почесно, та ще приємніше стати найкращим магістром разом зі всіма своїми одногрупниками. При цьому не доводиться ділити лаври перемоги, адже, якщо група визнана кращою в університеті, то кожен з її студентів автоматично стає най-най-най.

Науковi читання, присвяченi С.П.Корольову

12 грудня 2006 року в залі засідань Вченої ради відбулися наукові читання з циклу “Видатні конструктори України”, присвячені Сергію Павловичу Корольову (1907-1966). У читаннях взяли участь викладачі та науковці НТУУ “КПІ”, ветерани космічної галузі, працівники музеїв, пов’язаних з авіацією та космонавтикою, студенти, школярі – члени Малої академії наук.

Візит делегації Посольства Палестини до НТУУ “КПІ”

6 грудня 2006 року відбувся візит ввічливості Надзвичайного і Повноважного Посла Палестини в Україні пана Халіфа Аріката в супроводі другого секретаря Посольства Палестини в Україні пана Давида Жаллуда до НТУУ “КПІ”.

Музичний фестиваль Music Fest in KPI

“Ми щиро віримо: кожна музична група, кожен найдрібніший колектив має право на існування і самоствердження. На жаль, самобутні молоді виконавці донедавна майже не мали можливості виступати на великій сцені. На теренах Київського політехнічного інституту існує понад 100 музичних гуртів, більшість яких майже не відома широкому загалу” – так звернулися до аматорів НТУУ “КПІ” представники НТСА, організовуючи черговий молодіжний музичний фестиваль, що пройшов наприкінці листопада.

Конкурс на кращу кiмнату студмістечка 2006

У листопаді 2006 р. в студмістечку завершилися огляди-конкурси на кращу кімнату гуртожитку та на кращу кімнату студмістечка, організаторами яких виступають адміністрація НТУУ “КПІ”, профком студентів НТУУ “КПІ”, адміністрація студмістечка НТУУ “КПІ”, Студентська рада університету та Студентська рада студмістечка.

Огляди-конкурси вже традиційно підтримує депутат Київради Д.Андрієвський.

Вихляєв Юрій Миколайович.

На кафедрі фізичного виховання ФФВС багато років плідно працює кандидат педагогічних наук, доцент Ю.М. Вихляєв. У листопаді йому виповнилося 60 років.