Вихляєв Юрій Миколайович.

На кафедрі фізичного виховання ФФВС багато років плідно працює кандидат педагогічних наук, доцент Ю.М. Вихляєв. У листопаді йому виповнилося 60 років.

Юрій Миколайович працює викладачем з 1970 р., з 1979-го він доцент кафедри фізичного виховання НТУУ “КПІ”. Саме тут повною мірою розкрився його талант педагога та організатора. У 1996 році Юрія Миколайовича призначено завідувачем кафедри фізичного виховання. Педагогічну та організаційну діяльність Юрій Миколайович органічно поєднує з плідною науковою роботою.

За цей час побачили світ близько 85-ти його наукових публікацій з питань методики фізичного виховання та спортивного тренування. Він є автором понад 22 винаходів та багатьох статей. У 2006 р. опублікував монографію “Корекція функціонального стану студентів технічними засобами”, в якій описано пристрої й тренажери, що допомагають підвищити функціональний стан спортсменів і студентів, а також відновити нормальну життєдіяльність хребта, нейтралізувати недоліки стопи, удосконалити фізичні якості спортсмена.

Колеги й вихованці Юрія Миколайовича цінують його за велику життєву мудрість, патріотизм, уміння не розпорошуватися на дріб’язкове, а вирішувати всю проблему в цілому, великий професіоналізм, активну позицію в будь-яких питаннях, принциповість, порядність та сердечність. Він користується заслуженим авторитетом не тільки серед своїх університетських колег, але й серед широкого кола фахівців ВНЗ України.

Юрій Миколайович – не лише вдумливий дослідник, але й активна людина. Він продовжує займатися спортом, і в цьому є прикладом для студентів та викладачів. І сьогодні він сповнений нових ідей та творчих задумів: створює курс лекцій з моделювання змагальної діяльності та спеціальної підготовленості спортсменів, прискіпливо вдосконалює навчальні та робочі програми з фізичного виховання. Під його керівництвом успішно працюють над дисертаціями молоді науковці, які продовжать його науковий пошук.

Колектив факультету щиро вітає його зі знаменною датою та бажає міцного здоров’я, наснаги, нових трудових звершень і подальших творчих здобутків.

Dec 22, 2006 || Автор:Колектив ФФВС