1 day 14 hours ago
Оголошується конкурс на подання проєктів, присвячених Десятиріччю наук для сталого розвитку. Кінцевий термін подачі заявок – 31 грудня 2024 року.
ID
1 day 14 hours ago
До вашої уваги новини від Програми університетів країн Балтії: Програма сусідства Балтійського моря Шведського Інституту (‘SI Baltic Sea Neighbourhood Programme’), Програма творчих партнерств Шведського Інституту (‘SI Creative Partnerships Programme’) та Академія молодих...
ID
2 days 15 hours ago
До уваги науковців, викладачів та студентів! Запрошуємо вас взяти участь у серії онлайн-лекцій провідних світових експертів, на яких будуть розглядатись питання інтеграції штучного інтелекту в освітній процес з метою забезпечення високої якості освіти та наукових досліджень. Цей захід організовано Національним університетом фізичного виховання і спорту України. Чергові лекції: Тема: “Зміцнення української вищої освіти: орієнтація в революції ШІ у викладанні та навчанні” Дата і час: 10 грудня 2024 року, 14:30 за Києвом Спікер: професор Роуз Лаккін (Rose Luckin), University College London, UK Професорка Роуз Лаккін розкриє трансформаційний потенціал штучного інтелекту в українській вищій освіті, висвітлюючи можливості персоналізованого навчання, автоматизації оцінювання та аналізу даних, а також виклики, пов’язані з етикою, конфіденційністю та готовністю закладів освіти. Особлива увага буде приділена розробці стратегій впровадження ШІ, розвитку компетенцій персоналу та створенню ефективних моделей управління, які відповідають потребам української освітньої системи. Тема: “Генеративний штучний інтелект і освіта: можливості та виклики” Дата і час: 12 грудня 2024 року, 14:00 за Києвом Спікер: професор Майк Шарплз (Mike Sharples), The Open University, UK Професор Майкл Шарплз розгляне, як генеративний ШІ, зокрема ChatGPT, змінює освіту, виконуючи завдання від написання есе до створення планів занять і ведення діалогів. Лекція охопить виклики, такі як розпізнавання робіт, створених ШІ, розробка політик для його використання в освіті, а також програми “ШІ-грамотності” для викладачів і студентів. Професор також представить можливості ШІ у викладанні й оцінюванні, зокрема моделей як “Двигун можливостей”, “Опонент Сократа”, “Співрозробник” і “Динамічний оцінювач”. Лекції будуть проведені онлайн на платформі Zoom англійською мовою із синхронним перекладом українською мовою. Участь у лекціях безкоштовна. Кожен учасник отримає сертифікат, що підтверджує факт участі та ознайомлення з новітніми підходами до використання штучного інтелекту в освіті. Усім зацікавленим для участі необхідно зареєструватися заздалегідь, використовуючи форму за покликанням: https://forms.gle/x84SRgtwzK3ZGDoKA Реєстрація, здійснена на лекцію професора Майка Шарплза, є дійсною для обох зазначених лекцій. Усі зареєстровані учасники будуть про це повідомлені.
ID
2 days 17 hours ago
Запрошуємо 9-12 грудня 2024 р. приєднатись до Інформаційних Днів Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні у сферах освіти, молоді та спорту: можливості та конкурси 2025 р. для організацій України
ID
3 days 18 hours ago
Долучіться до міжнародної наукової спільноти! Отримайте безцінну підтримку від британських викладачів та науковців у питаннях планування кар'єри, нетворкінгу, британської академічної культури, публікування наукових статей, фінансування досліджень та професійного розвитку.
ID
5 days 14 hours ago
Скористайтесь безцінною можливістю розвинути навички критичного аналізу та оцінки наукових робіт, розпізнавання якісних досліджень та ефективної інтеграції отриманих результатів у свою роботу. Ці навички необхідні для того, щоб залишатися в курсі подій, виявляти прогалини в літературі та визначати напрямки майбутніх досліджень.
ID
5 days 15 hours ago
Розвивайте свої м’які навички співпраці, комунікації, критичного мислення та адаптивності; підвищуйте рівень відповідальності студентів за результати навчання; навчіться створювати інтерактивне середовище для досягнення спільних цілей за допомогою підходу Scrum...
ID
5 days 15 hours ago
Ми раді вітати професора Гілу Курц з Холонського технологічного інституту в Ізраїлі. Вона виступить з доповіддю: «Використання соціальних роботів як навчальних інструментів у вищій освіті: Досвід дослідження”. Дата: П’ятниця, 6 грудня. Час: 11:00 за київським часом (10:00 за центральноєвропейським часом). Місце проведення: Zoom (безкоштовна реєстрація). Реєструйтеся тут, щоб отримати посилання на Zoom: https://lnkd.in/d44pwvMm Не пропустіть цю захоплюючу дискусію! Ознайомтесь із використанням соціальних роботів як інноваційних засобів для покращення якості викладання та активного залучення студентів
ID
5 days 16 hours ago
З гордістю повідомляємо, що наш університет отримав членство в IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence – глобальній організації, яка визначає стандарти академічних рейтингів та сприяє поширенню принципів прозорості й академічної досконалості. IREG Observatory – це більше 60 університетів, наукових установ, академічних і аналітичних організацій, серед яких Elsevier, US News & World Report, Beijing University of Technology, University of Warsaw тощо. Чому це важливо для нашого університету? Підвищення позицій у рейтингах. Членство в IREG відкриває доступ до інструментів, які допомагають університетам стратегічно покращувати свої місця в глобальних рейтингах. Розширення наукових горизонтівМи отримуємо можливість співпрацювати з провідними університетами світу та обмінюватися досвідом у підвищенні академічної репутації. Визнання нашої експертностіУчасть в IREG підтверджує високий рівень у світовій науково-освітній спільноті. Важливу роль щодо приєднання КПІ ім. Ігоря Сікорського до IREG Observatory відіграв Вальдемар Сівінський, голова IREG, який підтримує українські університети в їхньому прагненні до інтеграції в глобальну академічну спільноту. Продовжуємо зміцнювати репутацію КПІ ім. Ігоря Сікорського на міжнародній арені і віримо, що участь у IREG допоможе нашому університету досягти нових вершин!
ID
1 week 2 days ago
27 листопада 2024 р. до КПІ завітала делегація Посольства Азербайджанської Республіки на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Сеймуром Гурбан оглу Мардалієвим, щоб поглибити наявні та налагодити нові напрями співпраці з нашим університетом. Обговорювалися питання щодо: нових програм обміну студентами та стажування; спільних проєктів у кібербезпеці, гуманітарному розмінуванні та космічній програмі. “Наше посольство готове працювати над розширенням співробітництва за академічною складовою і в науковому напрямі, адже освіта, здобута в КПІ ім. Ігоря Сікорського, високо оцінюється в Азербайджанській Республіці”, зазначив Сеймур Гурбан оглу Мардалієв, Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні. КПІ ім. Ігоря Сікорського та Азербайджан уже мають приклади дієвого партнерства в науковій та освітній сферах, обміну методиками підготовки кваліфікованих фахівців, а також — досвід у сфері гуманітарного розмінування. Адже нещодавно представники нашого університету відвідали масштабну конференцію з розмінування в Баку й нині вже застосовують отриманий досвід у новоствореному Центрі з гуманітарного розмінування. Сеймур Гурбан оглу Мардалієв переконаний, що досвід і ґрунтовна матеріально-технічна база Київської політехніки є пріоритетними напрямами для Азербайджану. Тож наступну зустріч в університеті планують завершити підписанням меморандуму про взаєморозуміння, що дасть поштовх для розвитку всебічного партнерства й подальшої активізації співпраці.
ID
1 week 3 days ago
Європейське виконавче агентство з питань освіти, науки і культури (ЕАСЕА) організовує інформаційний день, присвячений новим можливостям і особливостям підготовки конкурсних заявок за тематикою «Розвиток потенціалу вищої освіти за програмою Еразмус+» у 2025 році. Сесія, яка буде транслюватися в режимі онлайн, орієнтована на потенційних заявників. Ми сподіваємося, що ви відвідаєте сесію та/або передасте інформацію іншим зацікавленим колегам. Веб-трансляція відбудеться у четвер, 5 грудня 2024 р. об 11.00 за київським часом і триватиме близько 2,5 годин. Детальна інформація і реєстрація на Інфодень – за посиланням: https://www.eacea.ec.europa.eu/news-events/events/online-info-session-capacity-building-higher-education-cbhe-action-2024-12-05_en
ID
1 week 4 days ago
У нещодавно опублікованому рейтингу міждисциплінарних наукових досліджень THE Interdisciplinary Science Rankings 2025, що охоплює 749 університетів із 92 країн, Національний технічний університет України КПІ Ігоря Сікорського зайняв почесне місце в діапазоні 401–500.
ID
2 weeks 1 day ago
Федеральне міністерство освіти та наукових досліджень Німеччини оголосило «Конкурс на фінансування німецько-української науково-дослідницької співпраці для сталого відновлення». Строк подачі проєктних заявок: не пізніше 31 січня 2025 р.
ID
2 weeks 2 days ago
Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує взяти участь у семінарі "Розроблення та впровадження спільних магістерських програм" – кластерному заході із забезпечення якості освітніх програм, який відбудеться 28 листопада 2024 р.
ID
2 weeks 2 days ago
Нещодавно у прифронтовому Харкові пройшли заходи з нагоди Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку, організованого Міністерством освіти і науки України і Харківською обласною військовою адміністрацією. Наш КПІ ім. Ігоря Сікорського також був представлений і отримав одразу три відзнаки щодо найбільш ключових критеріїв для подальшого фінансування.
ID
2 weeks 3 days ago
Проректор з міжнародних зв'язків Андрій Шишолін представив КПІ на міжнародній конференції IREG 2024 "Вплив штучного інтелекту на вищу освіту та рейтингування", яка пройшла 7-8 листопада у м. Бухарест, Румунія.
ID
2 weeks 4 days ago
Відкрийте для себе революційний підхід до досягнення надвисокої спектральної роздільної здатності в раманівській спектроскопії! 22 листопада 2024 р. своїм досвідом поділиться проф. Яків Тішер з Університету Бар-Ілан, Ізраїль
ID
2 weeks 4 days ago
Шановні колеги
Запрошуємо вас на чергову онлайн-зустріч в рамках проєкту ATHENA4Peace Talks, яка відбудеться цього четверга, 21 листопада, о 16:00 СЕТ.
ID
2 weeks 4 days ago
Відділ координації міжнародної проєктної діяльності ДМС запрошує до участі у вебінарі, який присвячено програмі 'Erasmus+'. Зустріч відбудеться у середу, 20 листопада 2024 р., о 14:30 у форматі конференції Zoom. Участь безоплатна та без попередньої реєстрації.
ID
3 weeks 1 day ago
Програма університетів Балтії (BUP) пропонує безкоштовний онлайн-курс "Вступ до освіти для сталого розвитку", який доступний для самостійного навчання у зручний час і місце
ID