Команда КПІ відстояла титул чемпіона Києва зі швидких шахів, який утримує з 2016 року, на чемпіонаті міста з шахів серед студентських команд ЗВО за програмою XVIII літньої універсіади міста Києва.

Турнір відбувся в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Участь у ньому взяли команди 13 столичних закладів вищої освіти – КПІ ім. Ігоря Сікорського, КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, КНУ ім. Тараса Шевченка, КНУБА, ДУТ, НаУКМА, НАОМА, НУБіП України, НМУ ім. О.О. Богомольця, ПВНЗ "Європейський університет", НАУ, КНЛУ та МАУП.
Всього учасники зіграли 7 турів, за результатами яких і визначились переможці командних змагань рапід.

В особистому заліку перше місце також виборола представниця КПІ ім. Ігоря Сікорського – студентка ФБМІ Олена Дворницька.

Планується провести восени ще один міський студентський шаховий турнір і приурочити його до 125-річчя університету.

Вітаємо переможців!

За інф. профкому студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського