Спорт

Реєстрація на турнір з великого тенісу для співробітників КПІ

Триває реєстрація на турнір з великого тенісу для університетських викладачів і співробітників.

Задля належної підготовки до турніру пропонуємо усім охочим зареєструватися на турнір за посиланням: https://forms.gle/toj6oQEAjhwaeHC68

Студентка КПІ взяла участь у студентському чемпіонаті світу зі скелелазіння

У місті Інсбрук (Австрія) з 13 по 17 червня 2022 року пройшов чемпіонат світу зі скелелазіння серед студентів. Участь у ньому взяли понад 150 учасників з 21 країни – від Австралії до США та Японії. Попри війну, що палає в Україні, свою майстерність продемонстрували на ньому і наші спортсмени.

Заняття з йоги в Сосновому

Тренер Тетяна Фісенко — викладач ВПІ, сертифікований інструктор з хатха-йоги рівня Advanced — запрошує усіх охочих приєднуватися.

Заняття проходитиме 9 липня об 11:00 у сквері Сосновий.

📌 Збір о 10:55 біля входу в Бібліотеку КПІ.

Великий теніс у КПІ

Студенти КПІ можуть користуватися тенісними кортами безплатно. Великий теніс — один з найпопулярніших видів спорту, що годиться і для підтримання гарної фізичної форми, і для професійних занять.

Студент ФММ – переможець Кубку світу

Нещодавно у Празі відбувся Кубок світу зі змішаних єдиноборств MMA 2021 WORLD CUP. Українські спортсмени і спортсменки домінували на ринзі й досягли найкращого результату серед усіх збірних, які представляли 21 країну!

Гравцям найпершого складу команди КПІ з регбі – 80!

19 серпня в залі засідань Вченої ради Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського відбулося вшанування випускників КПІ, засновників регбі в Україні Анатолія Макеєва та Євгена Ігнатова у зв'язку з відзначенням їхнього 80-річчя.