Унікальний реабілітаційний комплекс від аспіранта ФБМІ - система дистанційної реабілітації «Основа»

Сучасна система дистанційної реабілітації з використанням багатофункціонального тренажера "Основа" зі зворотним біологічним зв'язком дає змогу професійно реабілітувати пацієнтів у зручному для них місці та комплексно розвивати м'язову моторику в дітей з ДЦП, постінсультних хворих, людей з травмами спинного та головного мозку, в постраждалих від війни.

У КПІ працюватиме центр протезування і реабілітації

Інженери КПІ розроблятимуть і виготовлятимуть інноваційні протези для військових, що дадуть їм змогу жити без обмежень.

RND–центром зацікавились українські підприємства й громадські організації. Сторони підписали меморандум про співпрацю.

Чи можемо ми створити вірус? Що розробляють біоінженери в КПІ? Антон Кротов, 3-й курс ФБМІ. CAMPUS

Як стати біоінженером за 5 років? Чому біоінженери не можуть торкатися людей? Як з Phyton синтезувати білок? Навіщо лаборанти варять фарш? Як «створити» хворобу?

🎥 Про це в новому випуску CAMPUS розповідає студент 3-го курсу ФБМІ Антон Кротов.

Нанотехнології для діагностики та лікування злоякісних новоутворень

За даними Всесвітньої організації здоров'я, злоякісні новоутворення є однією з основних причин смертності населення у світі. Щороку в нашій країні реєструють близько 140 000 нових випадків злоякісних пухлин.

XVIII літна Універсіада міста Києва з шахів

Команда КПІ відстояла титул чемпіона Києва зі швидких шахів, який утримує з 2016 року, на чемпіонаті міста з шахів серед студентських команд ЗВО за програмою XVIII літньої універсіади міста Києва.

Підписка на ФБМІ