ФБМІ

e-mail: mmif(at)kpi.ua

КПІ ім. Ігоря Сікорського співпрацюватиме з Технологічним інститутом Шібаура

2019.03.21 представники Технологічного інституту Шібаура (Японія) в КПІ

21 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського та Технологічний інститут Шібаура (Японія) підписали Меморандум про взаєморозуміння та Рамкову угоду про співпрацю.

Герой єдиноборств

Андрій  Тимко

Періодично на сторінці кафедри спортивного вдосконалення ФБМІ та на спортивних сайтах з'являються повідомлення про успіхи молодого боксера Андрія Тимка.

Змагання з гірського туризму

2019.02.24 змагання з техніки гірського туризму на сніжно-льодових дистанціях "Сніжний барс"

Збірна команда КПІ ім. Ігоря Сікорського зі спортивного туризму 24 лютого взяла участь у міських змаганнях з техніки гірського туризму на сніжно-льодових дистанціях "Сніжний барс". Змагання проходили на території ландшафтного парку "Лиса гора", на дистанціях ІІ та ІІІ класів складності.

Тетяна Володимирівна Пасічна. Справа всього життя – аеробіка

Тетяна Володимирівна Пасічна

Гордість вітчизняного спорту та Київської політехніки зокрема – Тетяна Володимирівна Пасічна, керівник спортивного клубу  "Талісман КПІ", заслужений тренер України зі спортивної аеробіки, головний тренер національної збірної команди зі спортивної аеробіки (з 1999), суддя міжнародної категорії (з

Висновки первинної акредитаційної експертизи ОПП «Фізична терапія» зі спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія за другим рівнем ВО

Експертна комісія в період з 11 грудня по 13 грудня 2018 року включно здійснила первинну акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Фізична терапія» зі спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія за другим (магістерським) рівнем вищої освіти

Інноваційна розробка науковців ФБМІ

проф., д.м.н. Ігор Худецький, доц., к.т.н. Юлія Антонова-Рафі та аспірант Данило Інтелегатор

На конкурсі стартапів Фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge" проект з ФБМІ "Балансувальна платформа зі зворотнім біологічним зв'язком для реабілітації на етапі протезування" отримав перемогу в номінації "За найкраще технологічне рішення".

Лауреати Державної премії – співробітники КПІ

2018.05.19 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №138/2018  Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2017 року

Указом Президента №138/2018 присуджено Державні премії України в галузі науки і техніки 2017 року. Серед нагороджених – і співробітники КПІ ім. Ігоря Сікорського.

КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочинає співпрацю з Холонським інститутом технологій (Ізраїль)

2018.10.03 Меморандум взаєморозуміння із Холонським інститутом технологій (ХІТ, м.Холон, Держава Ізраїль)

3 жовтня КПІ ім. Ігоря Сікорського та Холонський інститут технологій (ХІТ, м.Холон, Держава Ізраїль) уклали Меморандум взаєморозуміння щодо розвитку наукового співробітництва.

Сторінки