Турнір

Всеукраїнський турнір юних хіміків на ХТФ

На хіміко-технологічному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшов шостий Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В.В.Скопенка, присвячений 125-річчю заснування нашого університету. Організатор турніру – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Благодійний турнір з футзалу в КПІ

Запрошуємо усіх охочих прийти повболівати на благодійний турнір з футзалу, що відбудеться 1 лютого у спорткомплексі КПІ.

У змаганні візьмуть участь команди:

🔹ветеранів КПІ
🔹студентів КПІ
🔹служби безпеки КПІ
🔹поліції Солом'янського району
🔹СБУ

У КПІ пройшов турнір з шахів

Студмістечко і Профком студентів організували традиційний, 14-й шаховий турнір студмістечка. В ньому взяли участь 24 учасники.

Міжнародний турнір з фізики запрошує студентів

Гурток «Фізика плюс» пропонує приєднатися до команди для підготовки до міжнародного турніру з фізики. Запрошують студентів інженерних, фізичних, хімічних, математичних спеціальностей, філологів і дизайнерів.

Футбол на підтримку ЗСУ

В КПІ ім. Ігоря Сікорського впродовж останніх двох місяців пройшли три футбольних турніри на підтримку ЗСУ.

У цей непростий для нашої країни час більшість її громадян, які не захищають її зі зброєю в руках, намагаються допомагати нашим воїнам усім, чим можуть.

У КПІ пройшов шаховий турнір Студмістечка

17 травня в Центрі консолідації студентів за підтримки профкому студентів і ДНВР відбувся щорічний турнір Студмістечка з шахів. Спробувати свої сили вирішили 26 учасників.

Призові місця посіли: