[4-7.02.2020] У КПІ імені Ігоря Сікорського – фінал конкурсу найобдарованіших юних винахідників України!

Проєкти школярів з біомедичної інженерії, інженерної механіки, матеріалознавства, систем програмного забезпечення, обчислювальної біології і біоінформатики, робототехніки та інтелектуальних машин, фізичної та хімічної енергетики змагатимуться у фіналі конкурсу «Техно Україна – 2020» Національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів ISEF-2020 (International Science and Engineering Fair), який проходитиме в КПІ ім. Ігоря Сікорського з 4 по 7 лютого у рамках ІХ фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge.

З проєктами, що відібрано для участі у фіналі, відвідувачі зможуть ознайомитися наочно. Розробки (а їх 170) представлено у п’яти категоріях: інженерія, інформаційні технології, енергетика, математика, фізика і астрономія. Оскільки свої проєкти фіналісти демонструватимуть не лише на постерах, а й у вигляді прототипів і макетів, це буде надзвичайно цікаво.

Заходи Конкурсу проводяться щороку під патронатом Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України за підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні.

Переможці Національного етапу Конкурсу отримають право представляти свої проєкти на Міжнародному конкурсі ISEF (травень 2020 р.) у м. Анахайм (Каліфорнія, США).

Виставку робіт учасників буде розгорнуто в Залі адміністративної ради та в Державному політехнічному музеї КПІ ім. Ігоря Сікорського (корпус №6 університету). Початок роботи виставки – о 15:00.

Церемонія урочистого відкриття фіналу – 4 лютого о 16:00 в Залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Підбиття підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться 7 лютого об 11:00 в Залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Докладніше про конкурс – див. http://ipt.kpi.ua/2020/01/techno-ukraine.