Інтерв'ю

Випускник КПІ старший лейтенант ЗСУ Максим Неліпа: "Вчасно підставити власне плече товаришу по зброї – то аксіома для фронтовиків"

Уперше про капітана столичної команди веселих і кмітливих (КВК) "Ковбої політеху", тогочасного другокурсника приладобудівного факультету КПІ Максима Неліпу газета "Київський політехнік" згадала на початку травня 1994-го.

Стартове вікно інженера Миронова

Практичний досвід експлуатації аеростатів протягом останніх 15 років дозволив Миколі Ігоровичу відповісти, зокрема, на запитання: що дозволяє деяким стратостатам протягом декількох місяців перебувати у повітрі і виходити у задані оператором райони?

Благодійне інтервʼю з Марією Єфросиніною «У колі незламних людей»

КПІ ім. Ігоря Сікорського та факультет прокуратури НЮУ ім. Ярослава Мудрого запрошують студентство на благодійну розмову з Марією Єфросиніною — почесною посолкою Фонду ООН, засновницею ГО «Фонд Маша» для постраждалих від насильства жінок, волонтеркою та інфлюенсеркою.

Про складання і випробовування "PolyITAN-НР-30" розповідає провідний інженер НН ІАТЕ Юрій Поштаренко

На початку цього року в космос було запущено розроблений і виготовлений науковцями КПІ наносупутник "PolyITAN-НР-30". "КП" продовжує серію інтерв'ю з членами наукової групи під керівництвом Бориса Рассамакіна, які брали безпосередню участь у створенні цього космічного апарата.

«КПІ для перемоги». Лейтенант Ярослав Симчук («Математик»)

КПІмедіа продовжує спеціальний проєкт — інтерв’ю з київськими політехніками, які від початку війни воюють або допомагають нашим воїнам на фронті.

Попри важкі умови й небезпеку, жоден з них не шкодує про свій вибір. І знати про наших захисників має кожен.

Про корисну енергію від... бульбашки

У фіналі конкурсу стартапів на ХІ Фестивалі інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2022" було представлено проєкт, присвячений виробництву водню шляхом електролізу із застосуванням ультразвукової кавітації.

Допомога армії та порятунок Платона…(про долі наших аспірантів)

Для мене філософські курси в аспірантів КПІ – це завжди відкриття. Протягом 15 років – у заняттях з практичної риторики, нині – у роздумах про філософію науки. Відкриваються справжні скарби талантів і оригінальних думок у слухачів.