Центр ветеранського розвитку у КПІ

Війна, що триває,  безжально нівечить землю, нищить міста і промислові об'єкти, трощить і перемелює людські долі, забирає з собою кращих. А ті, хто вирвався з її лабетів, потребують соціальної підтримки та реінтеграції в соціум.

Про Євгенію Чвертко – жінку, яка змінила стандарти у зварювальній галузі

На даний час Євгенія Петрівна Чвертко є членом Міжнародної ради з авторизації, яка навчає і сертифікує фахівців у галузі зварювання. А ще вона – заступниця директора НН ІМЗ з міжнародного співробітництва.

Світлана Музика: "Навчання було складним, але колеги й наставники не давали зневіритися"

Нинішнім здобувачам освіти доводиться докладати максимум зусиль, щоб отримати якісні знання. За останні роки вони потрапляли в соціальну ізоляцію через карантин, зазнавали психоемоційних страждань, зіштовхнувшись з жахами війни. Навчання переривалося та змінювало формат – від очного до дистанційного/змішаного і знову очного. Тим приємніше розповідати про тих наших студентів, які попри усі перепони не лише набувають фахових знань, а й успішно знаходять їм застосування. 

Анастасія Сидоренко. Міцніють паростки майбутнього

Міжнародна освітня програма "Насіння для майбутнього", зорганізована компанією "Huawei", зібрала цьогоріч у Римі 150 студентів із 23 країн. Основними темами події стали: інновації, диджиталізація, сталий розвиток і  підприємництво. Серед учасників було й п'ятеро талановитих студентів із п'яти провідних українських університетів. Київську політехніку представляла четвертокурсниця РТФ Анастасія Сидоренко.

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Анатолій Мельниченко про плани і головні цілі нової управлінської команди

Напередодні початку навчального року ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Анатолій Мельниченко, який влітку цього року змінив на цій посаді багаторічного очільника Київської політехніки Михайла Згуровського, зустрівся з головним редактором університетської газети, відповів на запитання редакції та розповів про плани і головні цілі нової управлінської команди нашого вишу.

Інтерв’ю ректора КПІ Михайла Згуровського газеті «Світ»

Уже за кілька днів Михайло Згуровський офіційно завершить свою каденцію ректора і передасть цю естафету новообраному наступнику.

В інтервʼю з Михайлом Захаровичем поспілкувалися про війну, геополітичні прогнози, реформи й перспективи для української науки та КПІ.

Інтервʼю Михайла Згуровського

Шановний Михайле Захаровичу, вибори ректора КПІ відбулися в дуже непростий для України час. Як ви вважаєте, перед якими викликами постане сьогодні вища освіта України і які виклики доведеться долати новому керівництву КПІ?

Як навчитись управляти капіталом?

КПІ ім. Ігоря Сікорського відкриває набір на бакалаврат за новою спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок" – за освітньою програмою "Фінансовий менеджмент" – таке оголошення у соціальних мережах привернуло увагу редакції "Київського політехніка". За коментарем про особливості та переваги навчання за новою спеціальністю кореспондент звернувся до декана факультету менеджменту та маркетингу Марини Кравченко.

Професор КПІ — про розвиток штучного інтелекту

Сергій Стіренко, професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри обчислювальної техніки ФІОТ, поділився своїми поглядами з актуальних питань розвитку штучного інтелекту та організації розробки й виробництва безпілотних літальних апаратів.

Підписка на Інтерв'ю