Інтерв'ю

Прослушка у вусі. Скандальна випускниця. ФММ — не біржа. Дмитро Мельник. CAMPUS

Прослушка на екзамені. Приколи на ФММ. Чи зобов’язаний факультет працевлаштовувати? Як на ФММ сприйняли вибрики скандальної випускниці? Як влаштуватися на роботу в Dell? Які скіли спрацьовують на співбесіді?

Обіцяють повернутися з Перемогою

Напередодні новорічних свят кореспондент "КП" поспілкувався за допомогою мобільного зв'язку з двома студентами-бакалаврами університету, які нині на фронті захищають наші з вами життя.

(Не)стандартні для КПІ спеціальності. Кого не сприймають технарі? Олеся Расквасова, 2-й курс ФСП. CAMPUS.

Чому технарі не сприймають гуманітаріїв? Чим унікальна соціальна робота в КПІ? Чи можна стати професійним гуманітарієм у технічному ЗВО? Як пробитися до верхівки студради й чи дає це бонуси?

Наша людина в Колорадо

Війна, яку розв'язала проти України російська федерація, чітко висвітлила, хто у світі є справжнім другом, а хто ворогом нашої країни. Серед перших, безумовно, – і переважна більшість представників української діаспори.

Віддаючи пріоритет науці, Україна стане багатшою і безпечнішою — Михайло Згуровський

Ректор Київської політехніки академік НАН України Михайло Згуровський опублікував статтю в британському виданні University World News, яке освітлює новини та події вищої освіти з глобального погляду.

«5 питань адмінці» — Олексій Жученко

В адмінки є п’ять хвилин, щоб відповісти на п’ять актуальних запитань про навчальний процес.

У цьому випуску говоримо про рейтингування, конкурс обрання викладачів і терміни контрактів, з’ясовуємо, що таке профіль кафедри та чим загрожує провалена акредитація освітньої програми.

Професор КПІ — про післявоєнне відновлення України

Віктор Галасюк, професор ІПСА КПІ, президент Української асоціації Римського клубу, член Наглядової ради КМЕФ, у інтервʼю виданню «Новий Час Бізнес» розповів про можливості, які Україна зобовʼязана використати для повернення до довоєнного рівня економіки та подальшого економічного зростання.

Прозорість у вищій освіті: як забезпечується доброчесність в одному з найвідоміших технічних університетів країни — КПІ ім. Ігоря Сікорського

💼 Після війни Україна потребуватиме доброчесних та професійних інженерів та спеціалістів різних технічних напрямків. Водночас якісний освітній процес неможливий без ефективної системи запобігання корупції.