Памʼяті Вадима Жеребила

Вадим навчався на зварювальному факультеті КПІ. Був активним учасником Революції Гідності.

2014-го, з початком російської агресії, пішов боронити Україну в лавах батальйону «Айдар».

Памʼяті Ігоря Павлова

З 2001 року Ігор Миколайович викладав на кафедрі тактико-спеціальної підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУУ «КПІ». З 2008 року був начальником цієї ж кафедри.

Памʼяті Володимира Кочеткова-Сукача

Володимир протягом 1988—1994 років навчався у КПІ.

Брав активну участь у Революції гідності та Автомайдані. Був серед перших добровольців «Автоботів», які протистояли сепаратистам у Маріуполі. Близько двох місяців воював у батальйоні «Азов».

Памʼяті Олександра Петрищука

Олександр був студентом спеціального факультету СБУ Військового інституту телекомунікації та інформатизації при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут», а згодом — курсантом Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ.

Памʼяті Максима Шаповала

Після закінчення школи Максим обрав професію військового: як його батько і дід, закінчив Військовий інститут Національного технічного університету України й розпочав службу у військових частинах розвідки.

Памʼяті студента КПІ Юрія Поправки

Юрій заочно навчався на факультеті соціології і права КПІ. Брав активну участь у Революції гідності.

На початку війни на сході України вирушив з друзями до Слов’янська. 17 квітня 2014 року Юрій потрапив у полон до терористів. Відтоді зв’язок з хлопцем був втрачений.

Памʼяті випускника КПІ Андрія Єременка

2003 року Андрій з відзнакою закінчив факультет електроніки КПІ, де й залишився працювати науковим співробітником.

Мобілізований у березні 2014 року до лав Збройних Сил України на посаду начальника обслуги зенітної ракетної батареї 1129-го зенітно-ракетного полку.

Сьоме почуття Світлани Токар

Уже 23 роки працює у Центрі культури та мистецтв КПІ Світлана Токар – яскрава жінка, співачка з унікальним діапазоном голосу, керівник вокальної студії "Сьоме почуття".

Підписка на ООС (АТО)