Волонтери КПІ

Гуманітарка херсонцям від КПІ

Харчові продукти, питна вода, медикаменти, засоби особистої гігієни, корм для тварин і пальне — КПІшники зібрали гуманітарну допомогу херсонцям.

Допомога армії та порятунок Платона…(про долі наших аспірантів)

Для мене філософські курси в аспірантів КПІ – це завжди відкриття. Протягом 15 років – у заняттях з практичної риторики, нині – у роздумах про філософію науки. Відкриваються справжні скарби талантів і оригінальних думок у слухачів.

Анна Погребняк: «Наука – це динамічний та захоплюючий процес»

Найближчими роками Україна потребуватиме не лише матеріальних ресурсів для відновлення, а й досвідчених фахівців у всіх сферах науки та суспільного відтворення. Зокрема, особливої ваги набуває нова стратегія сталого розвитку – циркулярна економіка.

Збір на допомогу КПІшникам

До спільноти КПІ звернувся аспірант ММІ Олексій Солнцев з проханням допомогти їхньому черговому збору на підтримку КПІшників на фронті. Олексій з командою від початку великої війни допомагає нашим захисникам.

КПІшниця отримала президентську відзнаку

Випускниця кафедри хімічної технології кераміки і скла хіміко-технологічного факультету ХТФ КПІ 2009 року Ольга (Шмельова) Стратій отримала відзнаку Президента України "Золоте серце" за волонтерство.

Рекорд не задля рекорду

Понад 5 тисяч окопних свічок, які виготовили в КПІ студенти, викладачі та співробітники університету, а також небайдужі кияни впродовж доби 3-4 грудня, зігріватимуть захисників нашої держави на фронті. Це – рекорд України.

З Міжнародним днем волонтера!

Наша волонтерська спільнота дуже активна й розвинена. КПІшники збирали й передавали гуманітарну допомогу для жителів Бучі, Ірпеня та Херсона. У Київській політехніці облаштували тимчасовий притулок для евакуйованих з Київщини тварин. Студенти донатять величезні суми грошей на допомогу ЗСУ.

Гостинний "Кіт учений"

Близько сотні тварин – колишніх домашніх улюбленців, які втратили своїх господарів і пережили воєнне страхіття, мешкають у притулку на території КПІ ім. Ігоря Сікорського. Песики і коти чекають тут на своїх власників або сподіваються знайти новий дім.

Студенти-волонтери КПІ допомагають обладнувати притулок для тварин з Ірпеня та Бучі

Студенти-волонтери КПІ підтримують ініціативу порятунку тварин зі звільнених міст і сіл Київщини, де були бої.

Для собак і котів силами університету обладнали притулок. Тепер чотирилапих годують, лікують. Студенти-волонтери чергують біля тварин вдень і вночі.