Номер 7 газети "Київський політехнік" за 2019 рік

Київський політехнік, 2019, №7 (у .pdf форматі)

Київський політехнік, титульна сторінка, 2019, 7 номер

Вийшов з друку 7 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2019 рік.

Виставка "До історії математичних наук"

2019.02.10-28 Виставка "До історії математичних наук"

У відділі рідкісних і цінних документів НТБ імені Г.І.Денисенка щороку готується книжкова виставка, присвячена одній науковій дисципліні. Тема цьогорічної – математика.

2019.02.14 Міжнародна зимова математична школа "Стохастичний аналіз, теорія ймовірностей та суміжні питання"

Міжнародна зимова школа для студентів та молодих дослідників "Стохастичний аналіз, теорія ймовірностей та суміжні питання" пройшла 10–14 лютого 2019 р.

Шоколад. Бадьорить і покращує настрій

Музей шоколаду

Шоколад. Солодке щастя для дітей і дорослих. Кажуть, бадьорить, якщо його їсти, і покращує настрій, якщо на нього дивитися. Побачити мистецькі шоколадні вироби можна не лише у вітринах магазинів, а й у музеях.

Про підсумкове засідання робочої групи з питань розвитку майнового комплексу університету в період 1972 – 2019 рр.

22 лютого відбулося підсумкове засідання робочої групи з питань розвитку майнового комплексу університету в період 1972– 2019 рр., створеної для перевірки інформації, наведеної в лекції Семена Широчина "Архітектура КПІ ім.

Засідання Національного номінаційного комітету України з премії Нобелівського фонду сталого розвитку

2019.02.20 Засідання Національного номінаційного комітету України

Світова концепція сталого розвитку побудована на необхідності встановлення балансу між задоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутніх поколінь, включаючи їх потребу в безпечному і здоровому довкіллі.

Проректор П.О. Киричок про навчально-виховну роботу в університеті у 2018 р.

2018. Кількість студентів, які отримують соціальну стипендію

Основними напрямами діяльності департаменту навчально-виховної роботи в 2018 р. були навчальна робота, стипендіальне забезпечення, академічна мобільність, соціальна і культурно-масова робота, спортивне виховання, розвиток інформаційного простору, координація роботи студентських організацій, безпека на території університету та інші.

День Героїв Небесної Сотні: вшанування пам’яті київських політехніків, які віддали життя за Україну

2019.02.20 вшанування пам’яті київських політехніків, які віддали життя за Україну

У п’яті роковини найтрагічніших подій, які відбувалися в Києві 18-20 лютого 2014 року, в КПІ ім.Ігоря Сікорського відбулися заходи з вшанування пам’яті київських політехніків, які віддали свої життя під час Революції Гідності та в боях на сході України.

Меморандум про взаєморозуміння з компанією «Dasan Networks»

2019.02.20 Меморандум про взаєморозуміння з компанією «Dasan Networks»

20 лютого КПІ ім. Ігоря Сікорського та компанія «Dasan Networks» (Республіка Корея) уклали Меморандум про взаєморозуміння.

Договір з консорціумом «Xn Tree Ltd UK»

2019.02.19 Договір з консорціумом «Xn Tree Ltd UK»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та консорціум «Xn Tree Ltd UK» (Велика Британія) 19 лютого уклали рамковий договір про співробітництво.

День відкритих дверей - 2019: про університет з перших уст

2019.02.16 День відкритих дверей

16 лютого 2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся День відкритих дверей.