Номер 4 газети "Київський політехнік" за 2019 рік

Київський політехнік, 2019, №4 (у .pdf форматі)

Київський політехнік, титульна сторінка, 2019, 4 номер

Вийшов з друку 4 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2019 рік.

Внесок молодих учених у розвиток моделювання інтелектуальних енергетичних мереж України

Завершилась науково-дослідна робота "Розробка моделі оптимального функціонування енергетичних хабів в інтелектуальних системах енергопостачання України" (під керівництвом к.т.н.

Недостатньо оволодіти знаннями – їх треба застосувати

Оксана Лещенко

Мотивуючим у житті та навчанні для Оксани Лещенко – студентки VІ курсу кафедри машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв ІХФ, іменної стипендіатки Президента України, є вислів Йоганна Вольфганга фон Гете: "Недостатньо тільки оволодіти знаннями – їх треба застосувати.

Зробила правильний вибір

Тетяна Хорошко

Студентка кафедри кібернетики хіміко-технологічних процесів Тетяна Хорошко у цьому навчальному році стала стипендіаткою Президента України.

Зустріч з курсантами Київського професійного коледжу

2019.01.25 Зустріч з курсантами Київського професійного коледжу

25 січня представники Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім.Ігоря Сікорського провели професійно орієнтовану зустріч з курсантами Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою.

Степану Прокоповичу Шевчуку – 70!

Степан Прокопович Шевчук

4 лютого відзначив свій ювілей завідувач кафедри електромеханічного обладнання енергоємних виробництв (ЕМОЕВ) Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Степан Прокопович Шевчук – д.т.н., професор, нагороджений знаком "Відмінник освіти України" (1996 р.), член спеціалізованої вченої ради Д.2

В.Лобановський: Саме тоді, коли грав за збірну команду КПІ, мене помітили і запросили до дублюючого складу київського "Динамо"

Залікова книжка Валерія Лобановського

До 80-річчя від дня народження Валерія Лобановського. Ім'я Валерія Васильовича Лобановського добре відоме в спортивному світі. Людина неординарна, він уособлював весь радянський i український футбол, неодноразово підносив на найвищі футбольні вершини київське "Динамо" і збірну країни.

Віктору Петровичу Розену – 70!

Віктор Петрович Розен

28 січня 2019 р. відсвяткував своє 70-річчя завідувач кафедри автоматизації управління електротехнічними комплексами (АУЕК) Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Віктор Петрович Розен

Традиційна різдвяна зустріч

2019.01.23 4-та Різдвяна зустріч "У промінні Віфлеємської зірки"

23 січня 2019 року в залі засідань Вченої ради КПІ ім.Ігоря Сікорського зібралися шанувальники хорового співу. Тут пройшла 14-та Різдвяна зустріч "У промінні Віфлеємської зірки", яку щорічно проводить клуб "Співуча родина" міського Будинку вчителя (президент клубу Любов Лавріненко).

Затримано злодія

Речі вилучені у злодія під час затримання

28 січня 2019 р. представники департаменту безпеки КПІ ім. Ігоря Сікорського спільно з працівниками 1-го ТВП Солом'янського УП ГУНП у м. Києві затримали  особу, яка протягом двох останніх місяців систематично скоювала крадіжки в корпусах університету.

КПІ ім.Ігоря Сікорського в розвитку: підсумки, проблеми, завдання. Зі звіту проректора з перспективного розвитку О.М. Новікова за результатами роботи в 2018 році

Департамент перспективного розвитку (створено наказом ректора №1-47 від 21 лютого 2013 року) є структурним підрозділом університету, що координує:

Увічнення пам’яті Георгія Єфіменка

2019.01.29  відкрито меморіальну дошку Георгію Григоровичу Єфіменку

29 січня у фойє корпусу №9, де міститься ІФФ КПІ ім.Ігоря Сікорського, урочисто відкрито меморіальну дошку видатному вченому, організатору освіти і педагогу, колишньому співробітнику університету Георгію Єфіменку

Візит президента Українсько-Арабської Ділової Ради

2019.01.25 Візит президента Українсько-Арабської Ділової Ради

25 січня КПІ ім.Ігоря Сікорського відвідав президент Українсько-Арабської Ділової Ради шейх Емад Абу Алруб та представники керівництва цієї організації