Номер 3 газети "Київський політехнік" за 2019 рік

Київський політехнік, 2019, №3 (у .pdf форматі)

Київський політехнік, титульна сторінка, № 3, 2019

Вийшов з друку 3 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2019 рік.

Грип: що робити?

Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але є небезпечнішим за них. Грипом дуже легко інфікуватися повітряно-крапельним шляхом.

Велика співоча коляда

2019.01.01 ХХ Всеукраїнський Різдвяний фестиваль "Велика коляда"

На початку січня Народна академічна хорова капела КПІ ім.Ігоря Сікорського взяла участь у ХХ Всеукраїнському Різдвяному фестивалі "Велика коляда" у м. Львові.

Першість з плавання серед факультетів

2018.12.12 Першість з плавання серед факультетів

З метою пропаганди здорового способу життя та зміцнення здоров'я студентів 12 грудня 2018 р. у спорткомплексі КПІ ім. Ігоря Сікорського в 50-метровому басейні відбулися змагання з плавання за програмою університетської спартакіади.

Самбіст Юрій Зайвелєв – призер Кубка Європи

Юрій Зайвелєв

Студент Інституту прикладного системного аналізу майстер спорту Юрій Зайвелєв у складі збірної команди України взяв участь у Кубку Європи з самбо 14–17 грудня 2018 року. Змагання проходили в Іспанії, в м.Мадрид. Юрій виступав у найлегшій ваговій категорії 52 кг і посів третє місце.

Підсумки міжнародної діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2018 р. та завдання на 2019 р. Зі звіту проректора з міжнародних зв'язків С.І.Сидоренка

Кількість міжнародних наукових і освітніх проектів

У 2018 р. міжнародна діяльність нашого університету здійснювалась відповідно до Стратегії розвитку міжнародної сфери  і Плану дій по її виконанню на період до 2020 року і в цілому забезпечила певні позитивні результати. Отже, що і як було зроблено?

Бібліотека КПІ. 2018 – рік "next step"

2018, Колектив бібліотеки

Ми багато чого планували зробити в 2018-му: в чомусь перевершили свої очікування, десь не зовсім усе вдалося, але ми не боїмося робити наступні кроки. І ось деякі з них:

Роботизована платформа ММІ на конкурсі стартапів

Роботизована платформа

У фіналі VII Фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge" було представлено і розробку кафедри динаміки і міцності машин та опору матеріалів "Універсальний мобільний багатофункціональний роботизований комплекс високої прохідності, маневреності та живучості"

На засіданні Вченої ради: 21.01.2019

2019.01.21 Головний корпус КПІ взимку

Першим було заслухано питання про затвердження правил прийому до університету на 2019 рік. Доповідав перший проректор Ю.І.Якименко.

Вручення дипломів магістрам 2019

2019.01.10-23 урочисте вручення дипломів студентам-випускникам / Магістри ВПІ

10–23 січня  університетські  корпуси  дещо  нагадували середньовічні замки або монастирі: повсюди можна було зустріти молодих людей в довгих чорних мантіях і чотирикутних бонетах з китицями.

Інноваційні розробки університетів і наукових установ МОН України. Т. 2

До збірника увійшла інформація про 248 нових комерційно-привабливих розробок із 32 закладів вищої освіти, в тому числі про 26 розробок КПІ ім.Ігоря Сікорського. При цьому 14 університетів представлені в збірнику вперше.

Візит делегації університету Чанаккале Онсекіз Март (Турецька Республіка)

2019.01.22 підписано Протокол про співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського і університетом Чанаккале Онсекіз Март

22 січня підписано Протокол про співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського і університетом Чанаккале Онсекіз Март (Турецька Республіка), а також між Науковими парками обох університетів

Зустріч з представником Варшавської політехніки