Номер 3 газети "Київський політехнік" за 2016 рік

НТУУ "КПІ" у розвитку: підсумки, проблеми, завдання. Зі звіту проректора з перспективного розвитку О.М. Новікова за результатами роботи у 2015 році

Звіт проректора з перспективного розвитку О.М. Новікова за результатами роботи у 2015 році

Департамент перспективного розвитку координує реалізацію "Стратегії розвитку НТУУ "КПІ" на період 2012–2020 роки", а також вирішує завдання з розвитку та управління за такими напрямами:

Федоров Григорій Єгорович. Вітаємо із ювілеєм!

Федоров Григорій Єгорович

18 січня 2016 р. виповнилось 75 років доценту кафедри ливарного виробництва чорних і кольорових металів, відміннику освіти України, заслуженому викладачу НТУУ "КПІ" Григорію Єгоровичу Федорову.

Форум "Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу" внесено до урядового плану

2016.01.12 Форум "Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу" внесено до урядового плану

12 січня в Кабінеті Міністрів України під головуванням віце-прем'єр-міністра України, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка відбулося засідання урядового Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів, пов'язаних

Дискусія про фантастичне майбутнє

2016.01.15 Дискусія про фантастичне майбутнє

Футуристичні прогнози щоразу обіцяють нам неймовірні винаходи, які видаються хоч і можливим, однак поки що далеким майбутнім. А ось учасники відкритої дискусії "Як підготуватися до фантастичного майбутнього" стверджують: майбутнє вже настало.

Підприємства Київщини вчаться заощаджувати ресурси

2015.12.08  конференція "Ресурсоефективність роботи підприємств Київського регіону"

8 грудня 2015 року у виставковій залі Наукового парку "Київська політехніка" відбулася конференція "Ресурсоефективність роботи підприємств Київського регіону", в ході якої було презентовано результати проектів ресурcоефективного та більш чистого виробництва в Київському регіоні за підсумками 2015

Віткуп Надія Костянтинівна. Конструювала вироби майбутнього

Віткуп Надія Костянтинівна

Восени 2015 р. виповнилось 100 років від дня народження Надії Костянтинівни Віткуп, колишнього доцента кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки, багаторічного профспілкового лідера КПІ.

На засіданні Вченої ради НТУУ "КПІ": 18.01.2016

Кампус КПІ. Люстра в залі Вченої ради

Проректор наголосив, що організація та контроль виконання стратегії розвитку "КПІ" є предметом пильної уваги органів управління університету. Крім того, він відзначив, що серед найближчих перспективних завдань розвитку – реалізація інвестиційного проекту університетської автономної теплогенеруючої станції.

Кубок профспілки повернувся до КПІ

2016.01.03 Різдвяний турнір "Кубок профспілки КПІ"

Різдвяний турнір "Кубок профспілки КПІ", який відбувся 3 січня 2016 року, традиційно відкрив футзальний сезон у Києві. Після святкування Нового року в теплій атмосфері футбольного турніру на майданчику зустрілися старі друзі.

Грип – це серйозно!

Як захистити себе й інших від грипу (МОЗ України)

Збудник грипу – вірус. Захворювання передається повітряно-крапельним шляхом під час кашлю, чхання, розмови, а також під час рукостискання, поцілунків, через предмети, якими користувався хворий (носова хустинка, рушник, посуд та ін.).

Незвичайна ялинка в НТБ

2016.01.01 Новий рік в НТБ

Останнім часом на Новий рік можна побачити незвичайні  саморобні ялинки. Зокрема, в бібліотеках складають оригінальні ялинки з книг.

Візит делегації топ-менеджерів компаній, які працюють в авіаційній галузі

2016.01.13 Візит делегації топ-менеджерів компаній, які працюють в авіаційній галузі

13 січня НТУУ «КПІ» відвідала делегація топ-менеджерів компанії «Такнія Аеронаутікс» (Саудовська Аравія), а також компаній «Прогрестех-Україна», «Тукана Інжиніринг-Франція» та «Тукана Інжиніринг-Україна».