Різдвяний турнір "Кубок профспілки КПІ", який відбувся 3 січня 2016 року, традиційно відкрив футзальний сезон у Києві. Після святкування Нового року в теплій атмосфері футбольного турніру на майданчику зустрілися старі друзі. І зібрав усіх старійшина київського футзалу, легендарний організатор турніру Сергій Журавльов. Цього разу команд-учасниць було п'ять: "Ветерани КПІ", "Збірна студентського профкому КПІ", "Збірна футзальних арбітрів", "Збірна КНУБА", а також новачок змагань – команда "Media Team" (партнер спортклубу "Легіон ХХІ"). Обслуговували турнір старійшини суддівського корпусу Володимир Фролов і Василь Кузьменко.

Слід нагадати, що останнім володарем Кубка до проведення  нинішнього турніру була команда телеканалу "Футбол" на чолі з лідером їхніх атак відомим телекоментатором Віктором Вацком. На жаль, у розіграші 2016 року ця команда участі не брала і, звичайно ж, свій титул захистити на могла.

Турнір відкривав матч новачка "Media Team" проти "Збірної студентського профкому КПІ". Зіграні і давним-давно знайомі один з одним молоді хлопці з КПІ впевнено перемогли створену нещодавно команду медійників з рахунком 7:1. Однак, після ніщивної поразки в першій грі, керівництво "Media Team" у свої руки взяв досвідчений київський футбольний експерт Юрій Кондратьєв, який прийшов до клубу після команди арбітрів. Під орудою новоспеченого тренера на майданчику значно краще заграли такі зірки команди, як Андрій Нікітін,  Дмитро Копій, Вадим Каганов, Олег Лук'яненко, Андрій Майоров та інші. І завоювання ними срібних медалей турніру, враховуючи вік і рівень суперників, можна вважати успіхом для "Media Team".

Четвертий і п'ятий рядки в турнірній таблиці посіли дві найбільш вікові команди змагань. Колектив КНУБА не зумів здобути жодної перемоги і опинився в самому її кінці. А збірна футзальних арбітрів, яка набрала три очки, влаштувалася на четвертій позиції.

Збірна ветеранів КПІ, підсилена молодими спортсменами, ще до першої гри вважалася  фаворитом турніру. Кращий гол турніру був забитий граючим тренером команди Олександром Мохуньком: його приголомшливий за виконанням удар з гострого кута вразив "дев'ятку" воріт суперника, зірвавши овації трибун. Та все ж, як не старалися кпішники, вище третього місця стрибнути їм так і не вдалося.

Володарем "Кубка Профспілки КПІ" 2016 року з чотирма перемогами в чотирьох матчах і сімнадцятьма забитими голами стала команда студентського профкому КПІ на чолі з їх кращим гравцем Андрієм Ардашніковим. Нагороди переможцям, а також кращим гравцям у складі команд-учасників вручив організатор турніру Сергій Журавльов. Індивідуальні призи отримали Олександр Глітін (КНУБА), В'ячеслав Скоропад ("Арбітри"), Олександр Мохунько ("Ветерани КПІ") і Дмитро Копій ("Media Team").

Організатори та учасники турніру висловлюють щиру вдячність за сприяння і допомогу в організації і проведенні турніру голові профкому співробітників НТУУ "КПІ" Віталію Молчанову.

Сергій Журавльов, ст. викладач кафедри спортивного вдосконалення, Вадим Михайленко, ст. викладач кафедри фізичного виховання

Дата події