Номер 9 газети "Київський політехнік" за 2015 рік

Київський політехнік, 2015, № 9 (у .pdf форматі)

Вийшов з друку 9 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2015 рік.

Працюємо в умовах реформування системи вищої освіти [2014]

перший проректор, академік НАН України Ю.І. Якименко

Науково-педагогічний колектив Київської політехніки, як і вся освітянська спільнота,  працює в умовах реформування системи вищої освіти: прийнято новий закон "Про вищу освіту", вносяться зміни до закону "Про освіту".

Виховувати висококваліфікованих фахівців і патріотів [2014]

2015.03.02 звіт проректора з навчально-виховної роботи д.т.н., проф. П.О. Киричка на засіданні Вченої ради

Навчально-виховна робота в університеті здійснюється відповідно до цілей, визначених "Стратегією розвитку НТУУ "КПІ" на період 2012–2020 роки", та спрямована на прискорення входження в європейський освітній простір.

Видатний музикант Святослав Ріхтер. До 100-річчя нашого славетного співвітчизника

Всесоюзний конкурс музикантів - виконавців, С. Ріхтер грає 1-й концерт П.І. Чайковського, 1945 р.

20 березня світ відзначає 100 років з дня народження "Музиканта сторіччя", піаніста Святослава Ріхтера. Для України це особлива подія, адже великий митець – наш співвітчизник.

Вітаємо із обранням член-кореспондентами Національної академії наук України

2015.03.06 засідання Загальних зборів НАН України

Вітаємо Миколу Івановича Бобиря і Анатолія Володимировича Носовського з обранням член-кореспондентами Національної академії наук України

Засідання Керівного комітету Консультативної ради проекту ЮНІДО в Україні

2015.02.27 Засідання Керівного комітету Консультативної ради проекту ЮНІДО в Україні

27 лютого в НТУУ «КПІ» відбулося засідання Керівного комітету Консультативної ради проекту ООН з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння розвитку програми ресурсоефективності та більш чистого виробництва шляхом створення та започаткування роботи Центру більш чистого виробництва в Україні».

Візит радника Посольства США

2015.02.19 Візит радника Посольства США

19 лютого Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» відвідали радник з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні Конрад Тернер і співробітник Посольства Віра Тернавська.