Працюємо в умовах реформування системи вищої освіти [2014]

Науково-педагогічний колектив Київської політехніки, як і вся освітянська спільнота,  працює в умовах реформування системи вищої освіти: прийнято новий закон "Про вищу освіту", вносяться зміни до закону "Про освіту".

Засідання Керівного комітету Консультативної ради проекту ЮНІДО в Україні

27 лютого в НТУУ «КПІ» відбулося засідання Керівного комітету Консультативної ради проекту ООН з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння розвитку програми ресурсоефективності та більш чистого виробництва шляхом створення та започаткування роботи Центру більш чистого виробництва в Україні».

Візит радника Посольства США

19 лютого Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» відвідали радник з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні Конрад Тернер і співробітник Посольства Віра Тернавська.