Успішна співпраця університетів-побратимів

Підсумовуючи наприкінці року свою діяльність у контексті партнерства та співпраці між НТУУ "КПІ" та Варшавською політехнікою, згадуєш найяскравіші події, серед яких – участь КПІ у міжнародному проекті EWENT (East-West European Network on higher Technical education), який реалізується в рамках пр

Стажування у Франції: досвід та враження

Восени 2011 року ми, тоді ще студенти, а нині аспіранти приладобудівного факультету Вікторія Чорна та Андрій Фесенко отримали звістку, що пройшли конкурс на стажування за кордоном за програмою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Олімпіада з інженерної графіки

12 і 18 грудня 2012 року на кафедрі нарисної геометрії, інженерної  та комп’ютерної графіки фізико-математичного факультету відбулася студентська олімпіада з дисциплі­ни «Інженерна графіка», у якій взяли участь 348 студентів з 18 факультетів та інститутів університету: 124 студенти – у но

Факультетські олімпіади з математики

5 грудня 2012 року колектив кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей провів студентські математичні олімпіади на десяти факультетах НТУУ “КПІ”. Мета заходу – стимулювання інтересу студентів до математики.

Уміє визначати першочергове

У мене є друг. Це шестикурсник ФСП Владислав Злочевський. Він – майбутній фахівець з адміністративного менеджменту, а ще гарний приклад того, як студент може сумлінно ставитися до навчання, творчо підходити до суспільної діяльності і добре відпочивати з друзями.

Нагорода – це гарний стимул

Сьогодні гість редакції – студентка шостого курсу Інституту телекомунікаційних систем Любов Кононенко. За успіхи в навчанні, науковій роботі та громадському житті її відзначено іменною стипендією Президента України.

Математична підготовка інженера: шляхи вдосконалення

Випускник сучасного вищого технічного навчального закладу повинен на високому рівні володіти як професійними знаннями, так і знаннями, вміннями і навичками предметів природничо-наукового циклу, і перш за все, математичними.

Акмеологія і кібернетична акмеологія в Україні та НТУУ "КПІ"

Наука акмеологія існує з 1928 року. Вона вивчає закономірності та феномени розвитку зрілої людини у процесі особистісно-професійного зростання. Основні принципи цієї науки заклав академік В.М.Бехтерєв, а назву запропонував проф. Н.А.Рибніков.

Успіхи молодих науковців

Рік, що минув, став успішним для молодих науковців НТУУ «КПІ» – слухачів та випускників аспірантури. Дванадцять з них закінчили навчання із захистом дисертацій, ще 25 подали роботи для захисту до спеціалізованих вчених рад.

Бібліотечка газети «Київський політехнік»

Бібліотечка газети «Київський політехнік» надає читачам доступ до книжкових видань, підготовлених співробітниками редакції та дописувачами газети. Деякі з них вже вийшли друком на папері, інші поки що можна прочитати лише в електронному варіанті. Це книжки з історії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», біографії великих науковців, збірки публікацій газети різних років з різноманітної тематики тощо. Редакція газети планує час від часу поповнювати бібліотечку. Про нові надходження ми повідомлятимемо в газеті та на її Інтернет-сторінках.