ЕТА – звання народного підтверджено!

Наприкінці грудня минулого року у Центрі культури і мистецтв НТУУ "КПІ" відбулася вистава комедійного Естрадного театру аматорів ЕТА. Вистава незвичайна. Бо у залі були не тільки глядачі, але й поважна державна комісія.

Міждисциплінарна підготовка перекладачів на ФЛ

У контексті посилення професійних та культурних зв'язків нашої держави з іншими країнами світу особливої актуальності набуває підготовка перекладачів, здатних забезпечувати ефективний процес професійної міжкультурної комунікації спеціалістів. Саме це є основною метою діяльності факультету лінгвістики НТУУ "КПІ", що вигідно вирізняє його з-поміж інших аналогічних факультетів мовних та немовних ВНЗ України. Цим зумовлено й зростання популярності ФЛ серед абітурієнтів, про що свідчать результати прийому за останнє десятиріччя.

Сьогодні школярі – завтра атомники

Підведено підсумки Всеукраїнського відкритого конкурсу рефератів з атомної енергетики та ядерної фізики серед старшокласників. Фінальна частина цього заходу відбулася  в НТУУ "КПІ" на базі ТЕФ 17-18 січня 2012 р. Учасники та гості зібралися в аудиторії ім.

Вознюк Василь Іванович – засновник першого ракетного випробувального полігону Капустин Яр

Василь Іванович Вознюк. Вся історія становлення та розвитку радянського ракетобудування пов'язана з цим легендарним ім'ям. Це людина незвичайної долі, приклад служіння своєму народові, своїй Батьківщині.

Матлавс Андріс Феліксович. Формувати дух і тіло

Із цим ставним моложавим чоловіком я познайомилася років з 10 тому, коли йому – професійному військовому, начальнику кафедри – запропонували очолити спорткомплекс КПІ. Економічна ситуація та господарська діяльність на той час переживали не кращі часи.

Новини ТСОУ

6 грудня 2011 року Збройні сили України відзначили знаменну дату – 20-річчя створення. До цієї дати в Україні пройшов місячник ЗСУ.