Марочкін Микола Пантелеймонович. Вітаємо із ювілеєм!

6 лютого 2012 року провідному фахівцю лабораторії спеціальної кафедри № 5 Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ "КПІ" Миколі Пантелеймоновичу Марочкіну виповнилось 70 років!

Народився Микола Пантелеймонович у 1942 році в родині військовослужбовця в м. Камятин Волгоградської області (Росія).

Трудову діяльність він розпочав учнем електрослюсаря в 1959 році на "Заводі торговельного машинобудування" (м. Київ).

У 1961 році М.П.Марочкін був призваний на службу до лав Радянської армії. Після демобілізації працював на посаді монтажника радіоапаратури на заводі "Електроприлад" (м. Київ). У 1974 році без відриву від виробництва закінчив навчання у Київському філіалі Львівського технікуму промислової автоматики.

За період роботи на заводі "Електроприлад" пройшов трудовий шлях від монтажника радіоапаратури до начальника цеху.

З червня 2003 року М.П.Марочкін працював на Спеціальному факультеті Служби безпеки України у складі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУУ "КПІ", де сумлінно виконував службові обов'язки на посаді провідного фахівця лабораторії спеціальної кафедри № 3.

З січня 2007 року він бездоганно виконує службові обов'язки на посаді провідного фахівця лабораторії спеціальної кафедри № 3, а з січня 2011 року – на посаді провідного фахівця лабораторії спеціальної кафедри № 5 Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ "КПІ".

М.П.Марочкін за час роботи зарекомендував себе висококваліфікованим фахівцем. На високому професійному та організаційному рівні він забезпечує виконання службових завдань та постійно працює над підвищенням свого професійного рівня.

Сумлінною працею М.П.Марочкін продовжує вносити свою частку до процесу виховання та підготовки висококваліфікованих фахівців для потреб Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та інших силових структур держави.

За сумлінне виконання службових обов'язків М.П.Марочкін неодноразово заохочувався керівництвом Інституту.

Колектив Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ "КПІ" щиро вітає Миколу Пантелеймоновича з його ювілеєм та бажає міцного здоров'я, довголіття та великого людського щастя!