Номер 3 газети "Київський політехнік" за 2012 рік

Гавриш Анатолій Павлович

Гавриш Анатолій Павлович (23.04.1934, Одеса - 30.09.2015, Київ) - доктор технічних наук, професор кафедри технології машинобудування, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, відомий в Україні та за її межами вчений у галузі технології машинобудування.

Семінар з енергоменеджменту для працівників бюджетної сфери

2012.12.11-12 тренінг-семінар для працівників бюджетної сфери м.Києва "Енергоменеджмент в територіальних громадах"

Директор Центру підготовки енергоменеджерів ІЕЕ Є.М. Іншеков, доцент кафедри теплотехніки та енергозбереження М.М. Шовкалюк та головний енергоменеджер НТУУ "КПІ" О.М.

Наукова та інноваційна діяльність у дослідницькому університеті [2011]

Минулий рік був рекордним за кількістю прийнятих у країні нормативно-правових актів у сфері науки, освіти та інноваційної діяльності.

Гладкий Богдан Іванович. Вітаємо із ювілеєм.

Фото. Гладкий Богдан Іванович

1 січня 2012 року доценту спеціальної кафедри № 4 Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ "КПІ" кандидату фізико-математичних наук, доценту Богдану Івановичу Гладкому виповнилось 70 років.

Наука – безпосередня форма навчального процесу

КПІ - 2011. Бібліотека електронних ресурсів кафедри фізики металів

22 грудня 2011 року на кафедрі фізики металів інженерно-фізичного факультету НТУУ "КПІ" відбувся міжкафедральний методичний семінар "Навчання металофізиків: як досягти високої якості знань та кваліфікацій". Ми поспілкувалися із заступником завідувача кафедри доктором фізико-математичних наук, професором С.М. Волошко, аби детальніше дізнатися про цілі і результати цього заходу.

– Світлано Михайлівно, яку головну мету ставили перед собою організатори  міжкафедрального семінару?

Нейронауки? Послухаємо і подискутуємо!

2011.12.19-20 Дні "Нейро…" в КПІ. Виступає Р. Тікіджі-Хамбур'ян

Чи зможуть роботи грати у футбол? Чи можна прожувати плитку шоколаду за сто кроків, при цьому не зупиняючись? Це, звичайно ж, не найголовніші питання, дослідженням яких займаються нейронауки.

Спеціалізація чи деградація?

Image. Леонардо Да Вінчі. Гвинтокрил

Як відомо, МОНмолодьспорт України планує поступово згорнути гуманітарні факультети в технічних вишах, а поки що – максимально скоротити держзамовлення на подібні факультети.

Візит делегації Університету Північного Техасу

2012.01.18 Візит делегації Університету  Північного Техасу (США)

18 січня НТУУ "КПІ" відвідала делегація Університету Північного Техасу (США), до складу якої входили декан Інженерного коледжу університету Костас Цацоліс, помічник проректора Габріел Гаранца і професор Володимир Шулаєв.  Про минуле і сьогоднішній день КПІ гостям розповів ректор Михайло Згуровський. Вони оглянули експозиції Державного політехнічного музею НТУУ "КПІ", зокрема відділу авіації та космонавтики, і ознайомилися з діяльністю Наукового парку "Київська політехніка".