1 січня 2012 року доценту спеціальної кафедри № 4 Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ "КПІ" кандидату фізико-математичних наук, доценту Богдану Івановичу Гладкому виповнилось 70 років.

Народився і закінчив середню школу Богдан Іванович на Тернопільщині. Після навчання на фізико-математичному факультеті Кременецького педінституту (1958–1963 рр.) працював у середній школі вчителем фізики і математики. У 1964 році вступив до аспірантури, яку закінчив у 1967 році. У період з 1965 року по 1968 рік виконував дисертаційну роботу в цільовій аспірантурі Ленінградського фізико-технічного інституту. Після захисту дисертації працював асистентом на кафедрі фізики Івано-Франківського педінституту. В жовтні 1968 року прийнятий на роботу до Київського вищого військового інженерного училища зв'язку. Працюючи на викладацьких посадах більше 20-ти років, був головою предметно-методичної комісії навчальних дисциплін: "Електронні елементи", "Хімія і електроматеріали", "Основи схемотехніки" та "Імпульсна і цифрова схемотехніка".

Значне місце в житті Богдана Івановича займає науково-дослідницька робота. Він є автором 12-ти навчальних і навчально-методичних посібників, а також 70-ти наукових праць і винаходів.

Найбільш значних наукових успіхів Б.І. Гладкий досяг за останні роки в галузі електронної і фотонної схемотехніки, досліджуючи сильнолеговані гомогенні електронно-диркові структури (тунельні діоди).

Навчанню та підготовці висококваліфікованих інженерів-зв'язківців для потреб Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Служби зовнішньої розвідки України та Управління державної охорони України Б.І. Гладкий присвятив своє життя з 1968 року. І сьогодні він продовжує передавати свій життєвий досвід та знання майбутнім фахівцям силових структур держави.

Колектив Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ "КПІ" щиро вітає Богдана Івановича з його ювілеєм і бажає міцного здоров'я, довголіття та великого людського щастя!