18 січня НТУУ "КПІ" відвідала делегація Університету Північного Техасу (США), до складу якої входили декан Інженерного коледжу університету Костас Цацоліс, помічник проректора Габріел Гаранца і професор Володимир Шулаєв. Про минуле і сьогоднішній день КПІ гостям розповів ректор Михайло Згуровський. Вони оглянули експозиції Державного політехнічного музею НТУУ "КПІ", зокрема відділу авіації та космонавтики, і ознайомилися з діяльністю Наукового парку "Київська політехніка". У виставковому залі наукового парку їм були продемонстровані наукові розробки університетських учених, зокрема й у галузях поновлюваної та сталої енергетики.
У зустрічі взяли участь проректор університету Сергій Сидоренко, директор Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ "КПІ" Артур Праховник, заступник проректора, керівник відділу міжнародних проектів Сергій Шукаєв, директор Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку Костянтин Єфремов, голова Наукового товариства студентів та аспірантів НТУУ "КПІ" Олексій Пасічний, директор Центрально-східно-європейського інституту зі cталого розвитку, завідувач кафедри кібернетики хіміко-технологічних процесів хіміко-технологічного факультету Геннадій Статюха та доцент кафедри автоматизації проектування енергетичних процесів та систем теплоенергетичного факультету Андрій Верлань.
Гості розповіли про діяльність Університету Північного Техасу – одного з найбільших і найвідоміших вищих навчальних закладів свого регіону – та про напрями, за якими здійснюється у ньому підготовка. Докладну інформацію про програми навчання в Інженерному коледжі Університету Північного Техасу та дослідження, які в ньому проводяться, дав його декан Костас Цацоліс.
У ході обговорення можливих напрямків співпраці його учасники визначили кілька галузей, в яких вона могла б бути цікавою для обох університетів. Це, насамперед, сталий розвиток, поновлювальна і "зелена" енергетика, інформаційні технології тощо. Посланці Університету Північного Техасу під час спілкування висловили також думку про залучення до участі у спільних проектах науковців з України та Сполучених Штатів представників великих компаній, які працюють на території штату. Підсумком зустрічі стала домовленість про підготовку угоди про співробітництво між університетами на довготерміновий період.