Викладач-дослідник - 2011, Молодий викладач-дослідник - 2011, Лідер року - 2011
На виконання рішення Вченої ради Національного університету України «Київський політехнічний інститут» від 16 січня 2011 р., протокол № 1, оголошуються списки переможців конкурсу НТУУ «КПІ» в номінації «Викладач-дослідник – 2011», «Молодий викладач-дослідник – 2011» та «Лідер року». Вітаємо переможців конкурсу НТУУ «КПІ» та зичимо успіхів.
На засіданні Вченої ради: 16.01.12
Перше в новому році засідання Вченої ради НТУУ "КПІ" відбулося 16 січня 2012 р. На початку головуючий в.о. ректора НТУУ "КПІ" проф. М.З.Згуровський привітав з ювілеями декана ММІФ проф. В.Б. Максименка і начальника відділу міжнародних проектів С.М. Шукаєва. Атестат професора було вручено д.е.н. Л.М. Шульгіній (кафедра промислового маркетингу).
Далі відбулося урочисте вручення дипломів викладачів-дослідників, молодих викладачів-дослідників та лідерів року переможцям конкурсів у відповідних номінаціях.
Науково-практична конференція "Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" на ІХФ
Сучасною формою інтеграції освіти й науки є дослідницький університет, за моделлю якого в Україні першим почав працювати НТУУ "КПІ". Одним з напрямів підвищення якості й ефективності комплексного поєднання навчальної, наукової й інноваційної роботи в дослідницькому університеті є забезпечення участі студентів у наукових конференціях, для чого в університеті створені належні умови.
Підготовка фахівців для аерокосмічної галузі в НТУУ "КПІ"
Постійне вдосконалення космічної техніки вимагає підготовки висококваліфікованих фахівців, які володіють сучасними знаннями в різних галузях науки і техніки та мають навички самостійної роботи. У багатьох країнах цьому питанню приділяють велику увагу, що дозволило накопичити великий досвід підготовки таких фахівців.
Загадкові щербини [історія КПІ]
Упродовж багатьох десятиліть однією з візитівок Києва, яку разом з пам'ятником Богдану Хмельницькому, Андріївською церквою і комплексом Києво-Печерської лаври обов'язково показували усім гостям міста, були побиті гарматними і гвинтівочними пострілами стіни старого корпусу заводу "Арсенал". Це – наочні сліди розгрому повстання київських робітників проти Центральної Ради в січні 1918 року. Навпроти них красується тридюймова гармата, встановлена на постаменті колишнього пам'ятника полковнику Івану Іскрі та генеральному судді Василю Кочубею – тепер це пам'ятник героям-арсенальцям.