Пілінський Володимир Володимирович. З талантом по життю
Говорити про людину, якій виповнюється 70 років, – важке завдання для молодшого за віком: складно відчути й передати друкованими словами усю вікову мудрість та знання поважного викладача та науковця.
Кафедрі приладобудування – 50!
Кафедра приладобудування була створена в лютому 1961 року. Вона стала першою в Україні кафедрою з підготовки інженерів за фахом "Прилади точної механіки" (ПТМ), які працюватимуть на підприємствах, у наукових, конструкторських та проектних установах на посадах, пов'язаних з розробкою, виготовленням і експлуатацією приладів та вимірювальних систем.
До 50-річчя першого польоту людини в космос
12 квітня 1961 року громадянин СРСР Юрій Олексійович Гагарін на космічному кораблі "Восток" уперше в історії людства здійснив космічний політ. Звістка про цю подію миттєво облетіла всю планету.
Нові видання ВПК «Політехніка» [2010]
Електронні видання: довід. / Уклад. Т.Ю. Киричок. – К.: НТУУ «КПІ», 2010. – 400 с.
Систематизовано відомості щодо електронних видань. Висвітлено історію та сучасний стан електронних видань, подано їх визначення та класифікацію, а також формати представлення даних (у вигляді таблиці). Описано створення мережевих видань засобами мови гіпертексту HTML та каскадних листів стилів (CSS).
Поезія з нами [У День поезії 21 березня на факультеті соціології і права]
Поезія… Що це – натхнення, необхідне кожному з нас, або застаріле мистецтво, якому час піти на звалище історії? Адже навколо все так стрімко змінюється. Гете, Байрон, Пушкін, Шевченко, Маяковський – хто не чув ці прізвища? Півстоліття тому поети виходили на площі і говорили про те, що решта замовчувала.
А що сьогодні? Де сучасні майстри римованого слова, невже проза життя неухильно жене поетичну наснагу? Мабуть, що ні, адже багато хто й з молодих людей пише вірші, особливо, коли закохується…
Зустріч з представниками Університетського коледжу м.Гйовік
18 березня в Центрі світових даних з геоінформатики та сталого розвитку (СЦД-Україна) відбулася зустріч делегації Університетського коледжу м.Гйовік (Королівство Норвегія) з науковцями і викладачами НТУУ «КПІ». Мета візиту гостей з Норвегії – ознайомлення з НТУУ «КПІ» та, зокрема, з його діяльністю у царині сталого розвитку. А ще – обговорення спільного проекту з підготовки курсу лекцій «Стале виробництво» за рахунок норвезького фонду розвитку вищої освіти за програмою співробітництва «Євразія».