Гагарін Юрій Олексійович

Юрій Олексійович Гагарін (09.03.1934, село Клушино Гжатського району Смоленської області, РРФСР — 27.03.1968, село Новоселово, за 18 км від міста Киржача Володимирської області, РРФСР; поховано в Кремлівській стіні) — перший у світі космонавт, Герой Радянського Союзу (1961), полковник.

Юрій Гагарін в Україні: людина і корабель… До Міжнародного дня авіації і космонавтики

12 квітня 2021 року виповнилося 60 років від дня першого польоту людини в космічний простір. Ім'я Юрія Гагаріна стало відомим в усьому світі. Про нього та його космічний політ сказано майже все, стала загальнодоступною навіть інформація, яка раніше була таємною.

Фотографія з сімейного альбому

Якщо б у СРСР визначали, як сьогодні, найпопулярніших, найпривабливіших і, взагалі, най-най-най… людей, то впродовж багатьох років поза конкурсом серед них був би, безумовно, перший космонавт планети Юрій Гагарін.

Мрію зустріти світанок на планеті двох сонць…

Нещодавно у відділі авіації і космонавтики Державного політехнічного музею при НТУУ “КПІ” можна було спостерігати незвичну картину. Біля експонатів жваво спілкувалися літні чоловіки з медалями на грудях.

Навчальна телестудія: Фільми про космонавтику

Полігон Капустин Яр можна сміливо назвати колискою радянських ракетних військ. Ви дізнаєтеся про історію його створення, становлення та розвитку, про місто і про людей, які присвятили своє життя випробуванням ракетної техніки

Підписка на Гагарін Ю.О.