Статті 33 номера "Київського політехніку" за 2007 рік

КПІ на шляху до дослідницького університету

Нинішній рік став значущим для розвитку Київської політехніки: навесні вийшов Закон України “Про науковий парк “Київська політехніка”, який було відкрито у травні; у липні було ухвалено постанову Кабміну про заходи щодо виконання зазначеного вище закону. І, нарешті, 19 вересня побачило світ розпорядження КМ України про схвалення інноваційної діяльності наукового парку “Київська політехніка”.

Восени було оприлюднено рішення Кабміну та наказ Міносвіти і науки України “Про запровадження в НТУУ “КПІ” пілотного проекту “Дослідницький університет”.

Музеї Києва. У химерному будинку [вул. Банкова, 10]

Понад століття “будинок з химерами” привертає увагу та збуджує фантазію киян і гостей міста своїм розташуванням, плануванням, оздобленням та навіть кількістю поверхів: з Банкової їх 3, з площі І.Франка – 6.

План К.Е. Ціолковського

17 вересня 2007 р. виповнилось 150 років з дня народження основоположника космонавтики Костянтина Едуардовича Ціолковського.

Турнір з кендо 2007

13-14 жовтня 2007 р. у Києві відбувся Другий турнір з кендо на Кубок Посла Японії в Україні.

Конкурс ідей – 2007

18 жовтня відбулося відкриття нового сезону студентського «Конкурсу ідей – 2007» в рамках українсько-шведського проекту «UBDC» (Business Development Cen

До 50-річчя космічної ери

4 жовтня 1957 р. запуском першого штучного супутника Землі розпочалася космічна ера в історії людства.

Технології для життя

Недавно в засобах масової інформації сповіщалося про біологічне очищення води як про таке науково-технічне досягнення останніх 150 років, що принесло найбільшу користь людям.

Довгий шлях у небо

П’ятдесят років – достатній час, щоб оцінити значення прориву в космос (запуск першого штучного супутника Землі) та крок за кроком проаналізувати історію послідовного накопичення знань для проникнення у Всесвіт.