Жанна Остапенко. Економічний та ефективний

Жанна Остапенко – з когорти інженерів, вихованих Київською політехнікою, які, за словами ректора КПІ Анатолія Мельниченка, "мають створювати, конструювати, бути винахідниками і новаторами".

Мельник Вікторія Миколаївна - володарка гранту Президента України

Жінки – працьовиті, цілеспрямовані, гарні та привітні – завжди були окрасою КПІ. Старше покоління пам'ятає недавнє минуле, коли на весь інститут було лише кілька жінок – завідувачів кафедр. За останні роки багато змінилося.

Технології майбутнього

У світі все більшим попитом користується продукція біотехнологічних виробництв, отримана з використанням природних біологічних об'єктів і процесів. Ці продукти допомагають боротися з хворобами, розвивати та покращувати медицину, забезпечують людей доступними, життєво необхідними препаратами.

Шибецький Владислав Юрійович. Молодий науковець з ФБТ

Владислав Юрійович Шибецький пов'язав свою долю з КПІ у 2003 р., коли став першокурсником кафедри біотехніки та інженерії факультету біотехнології і біотехніки. У 2007 році отримав диплом бакалавра з відзнакою, а пізніше, в 2009 р.

Карачун Володимир Володимирович. Девіз – бути успішним.

Карачун Володимир Володимирович (нар. у 1944 р.) – д.т.н., професор, у 1967 р. з відзнакою закінчив Київський політехнічний інститут. Кандидатську дисертацію захистив у 1979, докторську – в 1995 р. З 1996 р. – професор, завідувач кафедри технічної механіки (1994–2001), завідувач кафедри біотехніки та інженерії (2001). Академік аерокосмічної академії України (1995).

Так тримати, бiотехнiки!

У січні 2006 року виповнилось 5 років з дня заснування кафедри біотехніки та інженерії. Ювілей це, чи ні? За звичайними мірками – дуже молодий вік порівняно з іншими підрозділами НТУУ “КПІ”. Але це і час для розквіту творчих сил і здійснення честолюбних планів. Кафедру створено у 2001 р. згідно з наказом ректора університету як структурний підрозділ першого в Україні факультету біотехнології і біотехніки.

Підписка на БТІ