Державний політехнічний музей відзначив Всесвітній тиждень космосу

Масовими науково-просвітницькими заходами з космічної тематики, які пройшли на різних континентах та в різних країнах, вчергове було відзначено Всесвітній тиждень космосу 2024. З 2000 року його святкування відбувається щорічно з 4 по 10 жовтня, хоча багато подій на його честь проходить у світі й поза межами цих дат. 

До історії українських космічних магнітофонів

"Присвячується професіоналам своєї справи та їх онукам, які зможуть стати професіоналами". Під таким гаслом було проведено Круглий стіл у Державному політехнічному музеї імені Бориса Патона в рамках Всесвітнього тижня космосу 10 жовтня 2024 року.

Академічна доброчесність: не припиняємо діяти, щоб цінності працювали в практичній площині

У розмові з заступницею директора Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського Євгенією Кулик кореспондент "Київського політехніка" обговорив комплекс заходів, які відбулися в університеті з нагоди відзначення світовою спільнотою в жовтні Міжнародного дня академічної доброчесності.

Михайло Павловський: перший в усьому

Наукові читання, присвячені 80-річчю від дня народження видатного українського вченого і державного діяча, професора КПІ Михайла Павловського (1942 – 2004), були першими, що пройшли в Державному політехнічному музеї імені Бориса Патона при КПІ ім.

Проблеми війни у дзеркалі філософського бачення

Філософському осягненню проблем нинішньої війни й питанням підтримки українців усередині держави та за її кордонами було присвячено чергове засідання круглого столу "Національні та міжнародні інструменти відсічі збройній агресії проти України", що відбулося на базі ФСП 6 травня.

Круглий стіл «Національні та міжнародні інструменти відсічі збройної агресії проти України»

Сьогодні, 28 квітня, ФСП організував і провів захід, украй важливий для розвитку освітніх можливостей, мультикультурних зв’язків і наукової комунікації. В онлайн-форматі відбувся круглий стіл «Національні та міжнародні інструменти відсічі збройної агресії проти України» з міжнародною участю.

На вістрі прогресу. Школа з мікрохвильових та цифрових теле- та інфокомунікацій

Здобуткам наукової школи з мікрохвильових та цифрових теле- та інфокомунікацій – здійсненим та впровадженим науково-технічним проєктам загальнодержавного масштабу, новітнім результатам досліджень і перспективним розробкам – було присвячено засідання круглого столу, що пройшло в залі засідань Адмінради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Круглий стіл до 25-ї річниці Конституції України

19 травня цього року на базі ФСП було проведено круглий стіл, присвячений 25-й річниці Конституції України. Організатором заходу була завідувачка кафедри психології і педагогіки факультету соціології і права Наталія Юріївна Волянюк.

Сучасні тенденції досліджень звукової матерії мови обговорили на ФЛ

Для пошуку відповідей на питання, які вирішує сучасна лінгвістика, і для сприяння їхньому інтегруванню в лінгвальну картину світу 22 квітня 2021 р. на базі кафедри теорії, практики та перекладу французької мови факультету лінгвістики КПІ ім.

Підписка на Круглий стіл