16 червня на факультеті менеджменту та маркетингу відбувся міжнародний круглий стіл на тему «Війна в Україні: наслідки для світової економіки». Мета заходу — обговорити поточну ситуацію та її наслідки для світової спільноти, а також поглиблення співпраці між ФММ і закордонними університетами-партнерами в рамках чинних угод про взаєморозуміння й співпрацю. У круглому столі взяли участь 79 фахівців з різних країн, зокрема Німеччини, Норвегії, Польщі, Чехії, Боснії та Герцеговини, Туреччини, США та України.

З вітальними словами до запрошених звернулися Марина Кравченко, деканка ФММ, докторка економічних наук, професорка, і Кілліон Муньяма, професор, старший радник глобального порядку денного й багатосторонніх відносин European External Services Action (EEAS) у Брюсселі, обраний депутат Національного парламенту Польщі (2011—2021), основний доповідач і співголова Керівного комітету Африканського глобального бізнес-саміту в Берліні 2022 року.

З доповідями виступили науковці з Варшавської школи економіки (Польща), Школи менеджменту Технічного університету Мюнхену (Німеччина), Університету Тракья (Туреччина), Центру досліджень Центральної та Східної Європи Університету Миколая Коперника в Торуні (Польща), Краківського економічного університету (Польща), Норвезького університету науки та техніки (Норвегія), Вищої школи бізнесу в Бидгощі (Польща), Технічного університету Острави (Чеська Республіка), Науково-дослідного центру промислових проблем розвитку НАН України (м. Харків) і КПІ.

Учасники обговорили низку важливих питань, які стосувались глобальної продовольчої та енергетичної безпеки, міграції та скорочення населення України, особливостей освітнього процесу в умовах війни, інструментів і заходів відбудови й відновлення країни, інноваційного і технологічного розвитку України й світу тощо.

Присутні домовилися про наступну зустріч і дальший обмін думками з цієї надважливої тематики.

Дата події