Конкурс студентських наукових робіт зі штучного інтелекту

Конкурс відбуватиметься на базі Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського і має на меті стимулювати інтерес до науки й технологій серед молоді, сприяти розв’язанню проблем і практичних завдань у галузі штучного інтелекту.

Актуальні напрями:

🔹 Аналіз даних
🔹 Комп’ютерний зір
🔹 Оброблення природної мови
🔹 Обчислювальний інтелект
🔹 Розпізнавання мови

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів зі штучного інтелекту. Наукові роботи повинні бути пошуковими за своїм характером, не мати нагород НАН України та органів державної влади, інших конкурсів.

Одна наукова робота може мати не більше двох авторів за наявності у них спільних з теми наукової роботи матеріалів та одного наукового керівника. Якщо авторами наукової роботи є студенти з різних закладів вищої освіти, можуть бути два наукові керівники з різних закладів вищої освіти.

Конкурс проходитиме у два тури: І тур — упродовж вересня й жовтня 2023 року в закладах вищої освіти; II тур — у листопаді 2023 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Генеральні спонсори заходу

Компанія "Бойові Птахи України" (https://warbirds.com.ua/) — один із провідних вітчизняних розробників та виробників безпілотних літальних апаратів для потреб Сил Оборони України.

Компанія постійно шукає талановитих фахівців - програмістів, конструкторів, електронщиків, інженерів, які не словом, а ділом допоможуть створити найкращі продукти для фронту та наблизити Перемогу.

TRENDFORMER (https://trendformer.co/) — це компанія з інноваційним продуктом, адже ми не просто виготовляємо іграшки! Наша професійна та творча команда створила та вивела на міжнародний ринок власні унікальні фіджитал продукти під брендами PIXIO (https://pixio.site/), HEY CLAY (https://hey-clay.com/) та VOXART (https://vox.art/), які успішно продаються у понад 20 країнах світу.

Data Art (https://www.dataart.com/) — глобальна компанія з розробки програмного забезпечення. Партнери з прогресу, що створюють провідні технології для лідерів ринку. Понад 26 років досвіду, 25+ представництв по всьому світу та 5700 професіоналів з різних країн, 2500 з яких працюють в Україні.

Компанія підтримує Україну, засуджує вторгнення з боку рф та не має там жодних представництв чи клієнтів. У межах власної ініціативи Support Ukraine, DataArt разом з партнерами подвоює всі суми, які колеги-волонтери збирають на потреби українців, та підримує ініціативи благодійних організацій.

Facebook: https://www.facebook.com/groups/dataart.lviv
Instagram: https://www.instagram.com/dataart/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/dataart

Креді Агріколь Банк (https://credit-agricole.ua/) - найстарший іноземний банк в Україні, який працює на ринку з 1993 року і надає весь спектр банківських послуг, є стратегічним партнером для агробізнесу та одним із лідерів ринку автокредитування.

Група багато інвестує у розвиток інновацій та стартапів, зокрема має власний акселератор Le Village by CA, який з 2014 року допомагає стартапам знаходити інвестиційні рішення і можливості для виходу на ринки.

Від початку війни в Україні Креді Агріколь має активну соціальну позицію, зосередив зусилля на підтримку клієнтів, співробітників і суспільства. Банк та міжнародна Група спрямували понад 72 млн гривень на різні благодійні проекти.

ІТ команда Креді Агріколь – це команда професіоналів, яка розвиває технологічну платформу, автоматизує щоденні операції для клієнтів та співробітників. Chatbots, Microservices, Cloud, Docker, CI\CD, DevOps, RPA – це сучасність, з якою ми працюємо. Machine Learning, Artificial Intelligence, BigData, Open Banking – пріоритети на найближчі роки.

Ми змінюємо підходи та запроваджуємо новітні технології.

З 2016 року діє масштабна програма корпоративної соціальної відповідальності «We Care!», яка охоплює напрями: благодійність, екоініціативи, волонтерство та турботу про співробітників.

Спонсори заходу

SoftServe — найбільша глобальна сервісна ІТ-компанія з українським корінням, яка зараз має понад 12 000 співробітників по всьому світу. Проте більше половини з них — це українці, які фізично перебувають в Україні навіть попри війну. Саме тому компанія робить фокус на розвиток українських IT-талантів та українського IT-бізнесу.

Компанія надає можливість отримати всі job ready skills завдяки навчальним рішенням від SoftServe Academy та є ТОП-1 роботодавцем для молодих фахівців (за версією дослідження UGEN) та з року в рік отримує визначні місця в рейтингах DOU, Forbes та інших.

Infopulse (https://www.infopulse.com/) — одна з найбільших IT-компаній в Україні, заснована в 1991. Наша спільнота налічує понад 2000 спеціалістів в Україні, Польщі, Болгарії, Німеччині, Бразилії.

Маючи більш ніж 30-річний досвід в ІТ галузі, Infopulse співпрацює з 280+ клієнтами з понад 40 країн світу, серед них: BICS, BOSCH, Microsoft, OLX, Vodafone.

Компанія надає IT-сервіси широкого спектру: Software R&D, Application Management, Cloud & IT Operations, and Cybersecurity та інші.
Окрім комерційних проєктів, Infopulse реалізовує багато CSR ініціатив, спрямованих на підтримку здоров’я, освіту, інклюзивність, та часто залучає до таких проєктів студентів та просто ІТ-початківців. Компанія бере участь як у волонтерських ініціативах, так і допомагає нашим захисникам.

Sigma Software (https://sigma.software/) надає послуги з розробки програмного забезпечення найвищої якості, графічного дизайну, тестування та підтримки. Системи, які ми розробляємо та надаємо переваги клієнтам в автомобільній, телекомунікаційній, авіаційній, рекламній, ігровій, банківській сферах, нерухомості та охороні здоров’я. Ми маємо передові навички та достатньо ресурсів, щоб створювати масштабні рішення, а також направляти стартапи від ідеї до прибутку.

Понад 20 років ми створюємо найкращі технологічні рішення. За цей час ми успішно реалізували 2100 проектів для всесвітньо відомих брендів. Ми інтегруємо 25+ існуючих продуктів у наше портфоліо.

Важливі дати:

20.10.2023
Завантажити роботу
Роботи-фіналісти І туру Конкурсу потрібно завантажити через онлайн-форму до 23:59 «20» жовтня 2023 року

06.11.2023
Перший етап
Протягом першого етапу ІІ туру Конкурсна комісія розглядає подані наукові роботи та здійснює їх рецензування. Одна робота рецензується щонайменше трьома рецензентами

13.11.2023
Запрошення на підсумкову науково-практичну конференцію
За результатами рецензування до 13 листопада 2023 року буде сформовано та оприлюднено на веб-сайті Конкурсу списки запрошених для участі у конференції, їх наукові роботи.

27-30.11.2023
Другий етап
Підсумкова науково-практична конференція для наукової доповіді та захисту роботи згідно Положення. За результатами захистів Конкурсна комісія підбиває підсумки ІІ туру Конкурсу та ухвалює рішення про визначення переможців та нагородження їх дипломами.