Електроноші київських політехніків на передовій

КПІшники передали власноруч зібрані електроноші Мамонова підрозділу ЗСУ. Наземний дрон призначений для евакуації поранених з поля бою. Керується дистанційно. Його суттєва перевага — вартість, винахід значно дешевший за аналоги.

Формула миру в дії

Провідні науковці, дипломати, громадські діячі та священники різних конфесій зібралися в КПІ, щоб обʼєднати зусилля для утвердження в Україні справедливого миру.
Серед них — Українська Рада Миру і ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги».

Доповідь голови Профкому  Михайла Безуглого про результати роботи та виконання Колективного договору КПІ ім. Ігоря Сікорського за період з квітня 2023 р. по квітень 2024 р.

Шановні делегати Конференції трудового колективу, працівники та здобувачі вищої освіти університету, запрошені! Звичайно, усім нам хотілося б, щоби нинішня Конференція трудового колективу мала ознаки першого післявоєнного великого зібрання працівників та студентів універ

Стартував 10-й сезон стартап-школи Sikorsky Challenge

З вітальними словами до учасників групи звернулись засновники стартап-школи Інна Малюкова та Ігор Пеер. Вони розповіли про історію створення школи та досягнення її випускників.

На навчання за програмою «Практика запуску стартапу» зареєструвались 85 учасників.

Акредитація освітніх програм КПІ

16 квітня 2024 року відбулося чергове засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). За результатами засідання ухвалено рішення про акредитацію трьох освітніх програм (ОП) нашого університету. А саме:

КПІшники створили унікальну бронемашину

Наші випускники створили бронеавто для ЗСУ з найвищим рівнем захисту. Інженери-розробники запевняють: їхній «Інгуар-3» витримує влучання бронебійних куль, уламків снарядів і підрив на протитанковій міні.

Нині тестовий екземпляр проходить випробовування, а відтак поїде на передову.

Підписка на Новини прес-служби