Всеукраїнський конкурс наукових робіт зі штучного інтелекту: проєкти, призери, перспективи

Студенти з Києва, Вінниці, Запоріжжя, Кривого Рогу, Кременчука, Сум, Тернополя, Харкова, Хмельницького, Донецького національного університету імені Василя Стуса, що тимчасово функціонує у Вінниці, взяли участь у фіналі першого Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі штучного інтелекту (ШІ), який завершився в КПІ 29 листопада.

Памʼяті Віктора Івановича Іваненка

🕯 Шановні київські політехніки, від імені колективу Інституту прикладного системного аналізу висловлюємо глибокий сум з приводу втрати видатного вченого-кібернетика Віктора Івановича Іваненка

Штучний інтелект VS Людина. ШІ в КПІ. Ольга Балясіна, 3-й курс ІПСА. CAMPUS

Чи перевершить людину штучний інтелект? Що чекає на ринок праці з огляду на швидкий розвиток ШІ? Які спеціалісти залишаться без роботи? GPTішник — нова професія? На якому рівні навчання ШІ в ІПСА? За що дають президентську стипендію?

Мільйони за комп’ютером. Кіберспорт-ком’юніті КПІ. Владислав Шевчук, 3-й курс ІПСА. CAMPUS

Як виграти мільйони на грі? Хто входить до кіберспорт-ком’юніті у КПІ? Чому гравців у комп’ютерні ігри називають кіберспортсменами? На якому місці Україна у світовому рейтингу? Як просунутись у кіберспорті? У яких змаганнях можна взяти участь безплатно? Які посади можна отримати на турнірах?

Умови для іноземців у КПІ. Лояльність. Мова. Ставлення. Студент 1-го курсу ІПСА. CAMPUS

🌐 Чому іноземці вступають до КПІ? 🎰 Що треба пройти перед зарахуванням на перший курс? ❎ Чи є потурання з боку викладачів і як до них ставляться одногрупники? 🤸🏻🆘 Як викручуються на парах, не знаючи української мови? 🏢Чи може КПІ конкурувати з іноземними ЗВО?

Міжнародна конференція із системного аналізу та інтелектуальних обчислень

КПІ вже 20 років поспіль організовує конференції, теми яких охоплюють різні галузі науки.

Цього разу учасники з різних країн світу представили доповіді із соціоекономічних питань, проблем стійкого розвитку, космічних знімків тощо.

Підписка на ІПСА