ІПСА

e-mail: ipsa[at]kpi.ua

Самбіст Юрій Зайвелєв – призер Кубка Європи

Юрій Зайвелєв

Студент Інституту прикладного системного аналізу майстер спорту Юрій Зайвелєв у складі збірної команди України взяв участь у Кубку Європи з самбо 14–17 грудня 2018 року. Змагання проходили в Іспанії, в м.Мадрид. Юрій виступав у найлегшій ваговій категорії 52 кг і посів третє місце.

Висновки первинної акредитаційної експертизи ОПП «Системний аналіз фінансового ринку» зі спеціальності 124 Системний аналіз за другим рівнем ВО

Висновки первинної акредитаційної експертизи ОПП «Системний аналіз і управління» зі спеціальності 124 Системний аналіз за другим рівнем ВО

Нагороди політехнікам в Солом'янській РДА

Зліва направо В.Прищепа, Є.Браславська, М.Шкуро, А.Куліш, С.Нещеретов

Урочистості з нагоди  Міжнародного дня студентів відбулися 6 листопада 2018 року в Солом'янській РДА.

Конкурс до Дня української писемності та мови 2018

2018.11.09 олімпіада "Майстер Грамоти"

Традиційно в День української писемності та мови, 9 листопада, кафедра української мови, літератури та культури провела відбірковий тур до Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика – олімпіаду "Майстер Грамоти".

Зустріч з представниками інноваційних структур зі США та Китаю

2018.11.08 Зустріч з представниками інноваційних структур зі США та Китаю

8 листопада представники керівництва КПІ ім. Ігоря Сікорського та кількох його підрозділів зустрілися з делегацією представників інноваційних структур зі США та Китайської Народної Республіки.

Студент ІПСА – срібний призер чемпіонату світу

Федір Карпович

Студент другого курсу (гр. КА-77) майстер спорту України Федір Карпович у складі національної юнацької збірної України взяв участь у XIX чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації та в особистому заліку виборов ІІ місце.

XIХ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті» (відео)

2018.09.26-28 МНПК «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

26 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу XIХ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті».

Сторінки