ІПСА

Адреса: корпус № 35, пр-т Перемоги, 37-А, 03056, Київ, Україна
Телефони: 236-39-87, 204-97-01
e-mail: ipsa[at]kpi.ua

[01.10.2019] Підготовчі курси ІПСА НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»

До уваги абітурієнтів! Підготовчі курси ІПСА - це підготовка до ЗНО для учнів 10 і 11 класів ( математика, фізика, українська  мова та література, математика поглибленого рівня). Можливість отримати додаткові бали до рейтингу при вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Оголошується набір в групи з вивчення англійської та німецької мови

Відділ курсової підготовки ННК «Інститут прикладного системного аналізу» КПІ ім. Ігоря Сікорського оголошує набір в групи з вивчення англійської та німецької мови.

Висновки експертної комісії МОН України щодо первинної акредитаційної експертизи ОНП «Системний аналіз фінансового ринку» спеціальності 124 «Системний аналіз» за другим рівнем ВО

Висновки експертної комісії МОН України щодо первинної акредитаційної експертизи ОНП «Системний аналіз і управління» спеціальності 124 «Системний аналіз» за другим рівнем ВО

Лілія Сергіївна Палійчук. Стипендіатка Кабінету Міністрів з ІПСА

Лілія Сергіївна Палійчук

Наприкінці минулого року стипендією Кабінету Міністрів України для молодих учених, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки і вже досягли визнаних результатів, відзначили асистента кафедри ММСА, м.н.с. науково-дослідного відділу системної математики ІПСА к.ф-м.н. Лілію Сергіївну Палійчук

Наталія Дмитрівна Панкратова. Натхненна працею

Наталія Дмитрівна Панкратова

Жінка прекрасна за своєю суттю. А коли вона окрилена – мрією, ідеями, результатами роботи, – нею неможливо не милуватися і не захоплюватися.

Самбіст Юрій Зайвелєв – призер Кубка Європи

Юрій Зайвелєв

Студент Інституту прикладного системного аналізу майстер спорту Юрій Зайвелєв у складі збірної команди України взяв участь у Кубку Європи з самбо 14–17 грудня 2018 року. Змагання проходили в Іспанії, в м.Мадрид. Юрій виступав у найлегшій ваговій категорії 52 кг і посів третє місце.

Висновки первинної акредитаційної експертизи ОПП «Системний аналіз фінансового ринку» зі спеціальності 124 Системний аналіз за другим рівнем ВО

Висновки первинної акредитаційної експертизи ОПП «Системний аналіз і управління» зі спеціальності 124 Системний аналіз за другим рівнем ВО

Сторінки