Професору Петру Івановичу Бідюку – 75!

23 червня 2024 року відзначив свій 75-річний ювілей професор кафедри математичних методів системного аналізу Навчально-наукового Інституту прикладного системного аналізу КПІ ім. Ігоря Сікорського (ІПСА) Петро Іванович Бідюк.

🖹

У КПІ відбувся міжнародний форум «Штучний інтелект: глобальний діалог», що його організувала інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Ukraine

Протягом двох днів учасники форуму дискутували про тренди ШІ, спілкувалися з чатом GPT, пітчили власні ідеї застосування штучного інтелекту в сучасному світові. Серед тих, хто доєднався, були науковці, міжнародні експерти в галузі ШІ, представники органів державної влади й бізнесу.

Всеукраїнський конкурс наукових робіт зі штучного інтелекту: проєкти, призери, перспективи

Студенти з Києва, Вінниці, Запоріжжя, Кривого Рогу, Кременчука, Сум, Тернополя, Харкова, Хмельницького, Донецького національного університету імені Василя Стуса, що тимчасово функціонує у Вінниці, взяли участь у фіналі першого Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі штучного інтелекту (ШІ), який завершився в КПІ 29 листопада.

Памʼяті Віктора Івановича Іваненка

🕯 Шановні київські політехніки, від імені колективу Інституту прикладного системного аналізу висловлюємо глибокий сум з приводу втрати видатного вченого-кібернетика Віктора Івановича Іваненка

Штучний інтелект VS Людина. ШІ в КПІ. Ольга Балясіна, 3-й курс ІПСА. CAMPUS

Чи перевершить людину штучний інтелект? Що чекає на ринок праці з огляду на швидкий розвиток ШІ? Які спеціалісти залишаться без роботи? GPTішник — нова професія? На якому рівні навчання ШІ в ІПСА? За що дають президентську стипендію?

Підписка на ІПСА