У бібліотеці КПІ став до праці власний Прометей

Нещодавно ШІ почав працювати і в Науково-технічній бібліотеці КПІ. Про те, що він там робитиме і вже робить, розповіла "КП" директорка бібліотеки Євгенія Кулик. До речі, в Україні НТБ ім. Григорія Денисенка стала першою бібліотекою, що впровадила в свою діяльність таку технологію.

КПІ ім. Ігоря Сікорського на масштабній міжнародній конференції IREG 2024 "Artifficial Intelligence (AI) altering Higher Education and Rankings"

КПІ ім. Ігоря Сікорського — єдиний з України на масштабній міжнародній конференції IREG 2024 "Artifficial Intelligence (AI) altering Higher Education and Rankings". Проректор з міжнародних зв’язків Андрій Шишолін представив наш університет на конференції IREG, яка відбулася у листопаді 2024 року у Бухаресті.

Літня школа «Штучний інтелект 2024: сьогодення і майбутнє»

Як використовувати з користю сучасні нейротехнології, створювати великі мовні моделі, а також нові формати інформаційного контенту та застосовувати штучний інтелект (або, як тепер частіше кажуть, ШІ) для розв'язання практичних завдань?

🎥 Міжнародний форум "Штучний інтелект: глобальний діалог" – майбутнє за ШІ!

У КПІ відбувся міжнародний форум «Штучний інтелект: глобальний діалог». Упродовж двох днів найкращі з найкращих у галузі ШІ обговорювали світові тренди штучного інтелекту та механізми впровадження їх в Україні.

У КПІ відбувся міжнародний форум «Штучний інтелект: глобальний діалог», що його організувала інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Ukraine

Протягом двох днів учасники форуму дискутували про тренди ШІ, спілкувалися з чатом GPT, пітчили власні ідеї застосування штучного інтелекту в сучасному світові. Серед тих, хто доєднався, були науковці, міжнародні експерти в галузі ШІ, представники органів державної влади й бізнесу.

Магістрантка НН ФТІ Софія Дрозд. Моделюють ризики, вивчають наслідки, прогнозують майбутнє

Науковий простір Київської політехніки розширює свої горизонти: магістрантка кафедри математичного моделювання та аналізу даних НН ФТІ Софія Дрозд, що працює під науковим керівництвом завідувачки кафедри професора Наталії Куссуль, успішно презентувала Київську політехніку на Африканському

Всеукраїнський конкурс наукових робіт зі штучного інтелекту: проєкти, призери, перспективи

Студенти з Києва, Вінниці, Запоріжжя, Кривого Рогу, Кременчука, Сум, Тернополя, Харкова, Хмельницького, Донецького національного університету імені Василя Стуса, що тимчасово функціонує у Вінниці, взяли участь у фіналі першого Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі штучного інтелекту (ШІ), який завершився в КПІ 29 листопада.

Підписка на Штучний інтелект