ФТІ

Загинув студент КПІ Руслан Ширков

До початку повномасштабного вторгнення Руслан навчався на 2-му курсі НН ФТІ.

У лютому, відразу після початку великої війни, вступив до лав ЗСУ. Служив кулеметником.

Еко-Техно Україна 2023

Попри об'єктивні труднощі, в яких опинилася наша держава через повномасштабну воєнну агресію росії, життя в ній вирує. От лише один яскравий доказ.

Стартап КПІшника залучив $500 000 інвестицій

Стартап студента 3-го курсу НН ФТІ КПІ Назара Поночевного Harmix, який підбирає музику за допомогою штучного інтелекту, залучив $500 000 інвестицій.

Поки що не розголошуються деталі, який саме фонд інвестував у стартап.

Стартап КПІшника набирає команду

Стартап студента 3-го курсу НН ФТІ КПІ Назара Поночевного — Harmix, який добирає музику за допомогою штучного інтелекту, отримав CTO й шукає інженерів у команду.

Адріан  Овчаренко - чемпіон світу з НН ФТІ

Нещодавно в угорському місті Надьканіжа відбувся чемпіонат світу з комбат самозахист ІСО (Довідково: комбат самозахист ІСО – вид спорту, що об'єднує 15 видів єдиноборств у легкому, посиленому та повному контакті).

Подвійний диплом для студентів ФТІ

Студенти кафедри математичного моделювання та аналізу даних ФТІ мають унікальну можливість одночасно з дипломом КПІ отримати диплом Університету прикладних наук Ангальту (Німеччина) за напрямом Data Science.

Двері відкриваються працьовитим і освіченим

Київська політехніка – визнаний лідер з підготовки сучасних ІТ-фахівців. Та обираючи майбутню "айтішну" спеціальність, абітурієнти не завжди розуміють, у якій галузі хотіли б працювати та які особливості підготовки спеціалістів на тій чи іншій кафедрі.

Учителька Політехнічного ліцею стала вчителем року

LIGA.net разом з експертним середовищем обрали переможців у 17 номінаціях.

Людмила Булигіна — інженер НН ФТІ КПІ, учителька інформатики Політехнічного ліцею — стала вчителем року за версією низки аналітичних центрів, яких опитала LIGA.net.