ФТІ

КПІшник узяв участь у найбільшій техноконференції Північної Америки Collision

Україна вперше представила вітчизняну технологічну екосистему на конференції Collision у Торонто. Це чи не найзнаковіша подія у світі технологій, яка об’єднує понад 35 тисяч відвідувачів зі 130 країн, більш як 600 провідних спікерів і понад 800 інвесторів.

Ми стільки можемо, скільки знаємо

Напрацювання українських учених неодноразово випереджали у часі досягнення науковців з дальнього та близького зарубіжжя. На жаль, вітчизняні пріоритети не завжди відомі світовій науковій спільноті.

Українська команда посіла 6-те місце на Міжнародному турнірі фізиків

Міжнародний турнір фізиків проходив у Колумбії. Команда дівчат, серед яких КПІшниця Яна Калісецька, замінила команду хлопців, що не змогла взяти участь у змаганні через війну.

Підготовка тривала лише півтора місяця, онлайн, без доступу до лабораторій.

Доцент ФТІ про своїх студентів

Зараз я намагаюсь підтримувати зв'язок з багатьма студентами як із Києва, так і з інших міст. Що постійно радує: незважаючи на скрутні часи, наші студенти не впадають у відчай - навіть ті, хто зараз знаходиться у Маріуполі, Ніжині або Чернігові.

Новий студентський простір у КПІ

На базі Фізико-технічного інституту відкрили коворкінг. Студенти зможуть працювати тут над розвʼязанням тих чи інших проблем, створювати додатки й сервіси.

На відкриття завітали партнерські компанії, які підтримують студентські стартапи.

КПІ в україно-німецькому проєкті

Київський політех узяв участь в онлайн-зустрічі з представниками Міносвіти Німеччини та України.

Сторони обговорювали створення спільних центрів передових досліджень.

КПІ презентував власну ідею center of excellence, яку розробили вчені ІТС та ФТІ.

КПІшник виступив на міжнародній конференції з доповіддю про прикладне застосування теореми Шпернера

Студент другого року магістратури кафедри математичного моделювання та аналізу даних Степан Тарасенко виступив на V міжнародній науково-практичній конференції «Моделювання, керування та інформаційні технології» з презентацією на тему «Теорема Шпернера».

Студентка Анна Заровська та її перші досягнення в науці

Приємна новина: за підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Фізика та астрономія" у 2021 році за наукову роботу "Плазмонний резонанс в наночастинках Au" дипломом ІІІ ступеня нагороджена студентка кафедри фізики енергетичних систем ФТІ КПІ ім.