Номер 9 газети "Київський політехнік" за 2019 рік

Київський політехнік, 2019, №9 (у .pdf форматі)

Київський політехнік, титульна сторінка, 2019, 9 номер

Вийшов з друку 9 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2019 рік.

Олімпіада з теоретичної механіки

27 лютого 2019 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Теоретична механіка" серед студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В олімпіаді взяли участь 23 студенти з ММІ, ІХФ, ПБФ.

На ФЕЛ змагалися майбутні академіки

2019.02.11 фінал регіонального етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт у секції "Електроніка та приладобудування"

У дитячій школі мікроелектроніки "Lampa Kids", на базі ФЕЛ, 11 лютого відбувся фінал регіонального етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт у секції "Електроніка та приладобудування" відділення технічних наук МАН України.

Перша тисяча професора І.О.Мікульонка

І.О.Мікульонок

11 лютого 2019 року в офіційному бюлетені Укрпатенту "Промислова власність" було опубліковано відомості про 1000-й охоронний документ на об'єкти промислової власності – винаходи й корисні моделі, отриманий професором кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування інженерно-хімічног

Олександр Васильович Степанець навчає та популяризує інженерні спеціальності

Олександр Васильович Степанець

Доцент кафедри автоматизації теплоенергетичних процесів Олександр Васильович Степанець – переможець конкурсу "Молодий викладач-дослідник – 2018".

"Бранці Кремля": презентація фільму і знайомство з його героями (відео)

2019.02.22 презентація фільму і знайомство із Ільмі Умеровим і Володимиром Жемчуговим

22 лютого зі студентами та викладачами ВПІ зустрілися люди, які власним життям довели відданість Україні та її незалежності, – український кримськотатарський політик, беззмінний член Меджлісу кримськотатарського народу з 1991 року, голова Бахчисарайської районної державної адміністрації в 2005–2014 роках Ільмі Умеров та Герой України, український партизан, а нині радник міністра інформаційної політики України з питань національно-патріотичного виховання молоді Володимир Жемчугов.

Обережно – кір!

Кір – гостре інфекційне захворювання з високим рівнем контагіозності (заразності, наближається до 100%).

Вітаємо випускницю КПІ 1941 р. Левіту Мороз зі 100-річним ювілеєм!

вітаємо зі 100-річним ювілеєм

Вельмишановна Левіто Марківно! Від імені колективу викладачів, наукових працівників, студентів і співробітників КПІ ім.Ігоря Сікорського і від себе особисто щиро вітаю Вас зі 100-річним ювілеєм!

Театр без обличчя

Театр на Подолі

Саме так називають київські екскурсоводи нову будівлю Театру на Подолі. Вважається, що сучасна архітектура дозволяє глядачеві отримувати задоволення від того, що відбувається на сцені, і не відволікатися на убранство.

У КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрито дитячу школу мікроелектроніки «Lampa Kids» (відео)

2019.03.06 відкрито дитячу школу мікроелектроніки «Lampa Kids»

Відкриття дитячої школи мікроелектроніки «Lampa Kids» відбулося 6 березня. Працюватиме вона в корпусі №12 КПІ ім. Ігоря Сікорського, де розташовано факультет електроніки.

2019.03.05 Зустріч з експертом Всесвітньої організації інтелектуальної власності Роном Марчантом

5 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав експерт Всесвітньої організації інтелектуальної власності Рон Марчант. Візит відбувся у межах експертної місії щодо започаткування процесу розробки Стратегії інтелектуальної власності України

Турнір пам'яті Віталія Молчанова 2019

2019.02.22 Турнір пам'яті Віталія Молчанова

22 лютого в спорткомплексі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся другий турнір з міні-футболу пам'яті багаторічного голови профкому співробітників університету Віталія Івановича Молчанова.