27 лютого 2019 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Теоретична механіка" серед студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В олімпіаді взяли участь 23 студенти з ММІ, ІХФ, ПБФ.

Відповідальний за проведення олімпіади – професор кафедри тео­ретичної механіки І.В.Янчевський.

Завдання олімпіади включали дев'ять задач з основних розділів теоретичної механіки: статики, кінематики, динаміки та аналітичної механіки. Завдання зі статики оцінювались всього в 28 балів, з кінематики – в 32 бали, з динаміки та аналітичної механіки – в 40 балів, загалом максимальний бал олім­піади – 100.

Переможцями стали:

• 1-ше місце – Олександр Савченко, ММІ, МП-62-2, ІІ курс;
  • 2-ге місце – Богдан Рєпін, ММІ, МП-61, ІІІ курс;
  • 3-тє місце – Яна Жабура, ММІ, МА-72, ІІ курс.

Підсумкові результати кожного учасника, а також завдання олім­піади з розв'язками опубліковані на сайті кафедри за посиланням http://tm.kpi.ua/node/59.

Загалом І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Теоретична механіка" продемонстрував достатньо високий рівень фахової підготовки майбутніх фахівців у галузі технічних дисциплін.

Вітаємо переможців!

В.В.Губська, к.ф.-м.н., ст. викл. кафедри теоретичної механіки