Номер 6 газети "Київський політехнік" за 2017 рік

Київський політехнік, 2017, №6 (у .pdf форматі)

kpi.ua/files/1706.pdf

Вийшов з друку 6 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2017 рік.

Загальні збори Ради молодих учених університету: 16.02.2017

2017.02.16 Загальні збори Ради молодих учених університету

16 лютого 2017 року відбулися Загальні збори Ради молодих учених КПІ ім. Ігоря Сікорського, делегати яких представляли всі підрозділи університету.

До 85-річчя теплоенергетичного факультету

Викладачі і студенти ТЕФ. Початок 1950-х років

Підготовка інженерів-теплотехніків у Київському політехнічному інституті розпочалася з перших днів його існування і відбувалася на механічному відділенні інституту.

Якорнову Євгенію Аркадійовичу – 70!

Якорнов Євген Аркадійович

28 лютого виповнилося 70 років заступнику директора Інституту телекомунікаційних систем професору Євгенію Аркадійовичу Якорнову.

Відродити традиції

Світлана Андрощук

Спеціальність, за якою навчається другокурсниця ХТФ Світлана Андрощук, абсолютно "жіноча" – "Хімічна технологія  харчових добавок та косметичних засобів". І захоплення у дівчини теж напрочуд "жіноче" – вишивання.

Меценату не обов'язково бути багатим. Важливіше мати багате серце

2017.01.27-02.15 Виставка Євгена Сухарєва «Енкаустика. Загадка Всесвіту»

Викладачка нашого університету організувала художню виставку в Лаврі.

Анна Кузьмінчук – випускниця КПІ, учасниця АТО, молода мама

Анна Кузьмінчук

Про Аню Кузьмінчук мені розповіла координатор волонтерів КПІ Олена Бєляєва. Розповіла дуже коротко: про те, що Аня нещодавно захистила диплом і практично одночасно народила синочка, а  також брала участь в Антитерористичній операції, яка триває на сході України.

Допомагає впорядкувати думки і заспокоїтися

Тетяна Стасюк

Третьокурсниця інженерно-фізичного факультету Тетяна Стасюк – майбутній інженер-технолог, фахівець з композиційних та порошкових матеріалів.

Національний семінар з проблем фізичної ядерної безпеки

2017.01.30-02.03 Національний семінар з проблем  фізичної ядерної безпеки

30 січня – 3 лютого 2017 року на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського проведено Національний семінар на тему "Освітня програма з фізичної ядерної безпеки в Україні: практика і рекомендації МАГАТЕ та досвід впровадження в деяких вищих навчальних закладах"

Суходуб Ірина Олегівна: від студентки – до фахівця з енергоефективності

Суходуб Ірина Олегівна

Знайомтесь, ця весела, креативна і доброзичлива дівчина – доцент кафедри теплотехніки та енергозбереження ІЕЕ Ірина Олегівна Суходуб. У щорічному конкурсі КПІ ім. Ігоря Сікорського вона перемогла в номінації "Молодий викладач-дослідник".

Осипенко Катерина Сергіївна: фахівець з систем керування перетворювачами у Smart Grid

Осипенко Катерина Сергіївна

Серед переможців університетського конкурсу "Молодий викладач-дослідник 2016" аж четверо представників кафедри промислової електроніки ФЕЛ. Серед них і чарівна Катерина Сергіївна Осипенко, яка успішно поєднує викладацьку та наукову діяльність.

Ямненко Юлія Сергіївна: орієнтир – європейські і світові стандарти освіти

Ямненко Юлія Сергіївна

Юлія Ямненко в 2007 році у 32 роки стала одним із наймолодших докторів технічних наук. А 2015 року вона очолила кафедру промислової електроніки ФЕЛ, що, як ви розумієте, теж достатньо рідкісне явище для молодої жінки-технаря.

Мельник Вікторія Миколаївна - володарка гранту Президента України

Мельник Вікторія Миколаївна

Жінки – працьовиті, цілеспрямовані, гарні та привітні – завжди були окрасою КПІ. Старше покоління пам'ятає недавнє минуле, коли на весь інститут було лише кілька жінок – завідувачів кафедр. За останні роки багато змінилося.

Навчається і надихається

Катерина Бондаренко

Першокурсниця інженерно-хімічного факультету Катерина Бондаренко стала переможцем конкурсу "Таланти КПІ" в номінації "Живопис". Її пейзажі, представлені на виставці, привернули увагу якоюсь наче загадковістю та прихованим змістом. Як незакінчене речення.