Номер 9 газети "Київський політехнік" за 2016 рік

Київський політехнік, 2016, № 9 (у .pdf форматі)

Вийшов з друку 9 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2016 рік.

Фізична активність – шлях до здоров'я й успіху

Корисні поради для жінок

У №8 "КП" від 10.03.2016 року  ми розповіли про вплив фізичних вправ на здоров'я, збільшення тривалості життя та збереження працездатності жінок.

До 100-річчя академіка І.М.Чиженка

І.М.Чиженко із аспірантами

Є в Київському політехнічному інституті галерея визначних учених і педагогів, життєва та суспільна діяльність  яких пов'язана з інститутом, вони створили КПІ як унікальний науковий та навчальний заклад.

Програми "Еразмус+" в КПІ

Під назвою "Еразмус+" 1 січня 2014 року стартувала нова програма Європейського Союзу для підвищення навичок та працездатності у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. У період 2014–2020 рр.

Стипендіатка ректора з ФТІ Мирослава Стремецька

­

За результатами зимової сесії було названо імена нових володарів стипендії ректора НТУУ "КПІ". Без сумніву, кожен стипендіат гідний цієї відзнаки за свої наукові, спортивні, культурні та організаторські здібності. Проте кожен із них має свою історію успіху.

Лекції польського професора Мартіна Голуба

2016.02.22-25 Лекції польського професора Мартіна Голуба

22–25 лютого 2016 г. в НТУУ "КПІ" в рамках програми міжнародної академічної мобільності "Eразмус+" перебував з візитом професор Мартін Голуб (Marcin Holub) з Технологічного університету західної Померанії (West Pomeranian University of Technology), м. Щецин, Польща.

Випуск іноземних студентів. Інтерклуб інформує

2016.02.29 урочистості з нагоди вручення дипломів магістра іноземним громадянам

В останній день зими відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів магістра іноземним громадянам, випускникам факультету менеджменту та маркетингу і факультету соціології і права НТУУ "КПІ".

КПІшники на Першому Національному

Майстер-клас з риторики та урбаністики

Початок весни група КПІшників зустріла у креативній студії "UA:ПЕРШИЙ",  або на Першому Національному телеканалі України! У програмі "Суспільний університет" відбулися майстер-класи з риторики та урбаністики доктора філософських наук, доцента кафедри філософії Марини Петрівни Препотенської.

Світ квітів Віктора Ковалевського

Бджоли на квітці

У лютому виставкова зала ФСП майоріла квітковим різнобарв'ям. Тут експонувалися яскраві фотополотна, що випромінюють глибокий світоглядний підтекст. Їх автор – митець Віктор Ковалевський.

Зустріч з народним депутатом України Юрієм Луценком

2016.03.11 Зустріч з народним депутатом України Юрієм Луценком

11 березня НТУУ «КПІ» відвідав народний депутат України, голова депутатської фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко. Він зустрівся з провідними науковцями університету та очільниками підприємств, які входять до Інноваційно-виробничого об’єднання «Київська політехніка».

Зустріч з директором Представництва Польської академії наук у Києві

2016.03.10 Зустріч з директором Представництва Польської академії наук у Києві

Ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський 10 березня зустрівся з директором Представництва Польської академії наук у Києві професором Генриком Собчуком.

Зустріч з делегацією Академії наук провінції Шаньдун (КНР)

2016.02.25 Зустріч з делегацією Академії наук провінції Шаньдун (КНР)

25 лютого керівництво НТУУ «КПІ» та представники низки його інститутів і факультетів зустрілися з членами делегації Академії наук провінції Шаньдун (Китайська Народна Республіка).

Візит координатора французько-українських проектів університету Нансі

2016.12.16 Візит координатора французько-українських проектів  університету Нансі

16 лютого розпочався візит до НТУУ «КПІ» координатора французько-українських проектів університету Нансі (Республіка Франція) Патріка Хенафа. Його мета – ознайомлення з КПІ, проведення семінарів з питань участі студентів, аспірантів та викладачів у програмах наукового та академічного обміну між НТУУ «КПІ» та Інженерною школою м. Нансі.