Дякуємо, рідний КПІ! Випуск 1960 року.

Ми закінчили електротехнічний факультет КПІ в 1960 році, але з радістю приходимо в рідну альма-матер, коли є нагода. З гордістю спостерігаємо, як багато побудовано нових корпусів і гуртожитків. Цікавимося, що нового відбувається в рідному виші, читаємо газету «Київський політехнік».

КПІ та КБ "Південне" підписали Угоду про спільні дослідження

7 лютого 2013 року в Дніпропетровську на базі Державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" було проведено нараду науковців КБ "Південне", вищих навчальних закладів України та представників Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

«Інтел-Техно Україна 2013»: переможців визначено!

22 лютого в НТУУ «КПІ» пройшла урочиста церемонія підбиття підсумків конкурсу «Інтел-Техно Україна 2013» – національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів «Intel ISEF».