Статті 29 номера "Київського політехніку" за 2013 рік

Першокурсники: перші враження

30 серпня – довгоочікуваний день! Нарешті я стала студенткою кращого вишу країни – Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". Цей день запам'ятався великою кількістю емоцій, що переповнювали мене та інших новачків.

Профспілки КПІ прийнято до Євразійської асоціації

"Віднині розширилися горизонти діяльності профспілкових організацій студентів та співробітників НТУУ "КПІ", – повідомив заступник голови профкому співробітників Михайло Безуглий. – На XXVI з'їзді Євразійської асоціації профспілкових організацій університетів, який 11–13 вересня 2013 р.

Літня практика у Магдебурзі

У липні група з дванадцяти студентів Спільного українсько-німецького факультету машинобудування відвідала Магдебурзький університет ім. Отто фон Геріке (Німеччина).

Бабин Яр пам'ятає…

Стародавній Київ багато чим вражає своїх гостей. І однією з його "візитівок" є кручі й численні яри на правому березі сивого Дніпра. У місті багато ярів: Протасів і Реп'яхів, Вознесенський і Кмитів, Хрещатий і Кучмин, Мокрий і Кожем'яцький… Але найбільш відомим з них є Бабин Яр.

Лекція Річарда Беннетта

13 вересня в Залі Вченої ради НТУУ «КПІ» з лекцією, присвяченою пошуку балансу інтересів в питаннях піратського поширення інтелектуального продукту й прав людей на вільний доступ до інформації, виступив відомий дослідник проблем інформаційного суспільства, інновацій та мережевої безпеки Річард Бе