Тарасенко Володимир Петрович. Лауреат Державної премії – 2008

Ім'я Володимира Петровича Тарасенка – ученого в галузі спеціалізованих комп'ютерних систем, доктора технічних наук, заслуженого діяча науки і техніки України добре відоме не лише в НТУУ «КПІ», а й серед наукової спільноти нашої країни.

Фотовиставка газети «День»

У далекому 98-му році газета «День» вирішила відзначити якось по-особливому свій другий рік. Тоді було вирішено зробити виставку найкращих фотографій, які друкувалися в газеті.

Математики на монетах України

За десять років існування Монетного двору Національного банку України випущено майже три сотні ювілейних і пам'ятних монет, об'єднаних у 23 тематичні серії, однією з найбільш визначних серед яких є серія «Видатні особистості України».

Акція протесту освітян проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги

12 лютого 2009 року відбулась багатотисячна акція протесту проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. П'ять тисяч освітян, медики та працівники комунальної сфери зібралися біля мерії Києва відстояти свої права.

На засіданні Вченої ради: 02.02.2009

Першим питанням порядку денного було заслухано доповідь проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) члена-кореспондента НАН України С.І.Сидоренка про міжнародну діяльність університету у 2008 р. та завдання на 2009 р.

Футбол під прапором КПІ

Сьогодні НТУУ «КПІ» відомий багатьом не лише потужною навчальною та науковою базою, а й різноманітними спортивними досягненнями. Наші університетські команди давно відомі як гідні конкуренти на змаганнях.

Сьомий етап комплексного моніторингу якості підготовки фахівців

У листопаді 2008 року Інститутом моніторингу якості освіти було проведено сьомий тур комплексного моніторингу якості підготовки фахівців у НТУУ «КПІ». Моніторингом було охоплено близько трьох тисяч студентів п’ятого курсу університету.

Приборкання норовливих поривів. Ігор Богачук, студент ФАКС,  – призер багатьох змагань з авіамоделізму.

Ігор Богачук, студент ФАКС,  – призер багатьох змагань з авіамоделізму. Йому дано те, що недоступно для багатьох: цей хлопець відчуває небо. Однак при цьому твердо стоїть ногами на землі. Кожний рік його колекція поповнюється в середньому на 4 дипломи.