У далекому 98-му році газета «День» вирішила відзначити якось по-особливому свій другий рік. Тоді було вирішено зробити виставку найкращих фотографій, які друкувалися в газеті. Згодом «додаток до святкування» переріс у міжнародний конкурс, і надзвичайно приємно, що роботи переможців Х ювілейного міжнародного фотоконкурсу «День-2008» були представлені 10 лютого в Картинній галереї ЦКМ НТУУ «КПІ». Завітала фотовиставка газети «День», усього на тиждень, однак, як засвідчила Книга відгуків, фотовиставку відвідало багато кпішників, і залишились у них лише найприємніші враження.

Відкрила виставку головний редактор газети «День» Лариса Івшина та проректор КПІ Геннадій Варламов (на фото). Цього року до чотирьох попередніх тем фотоконкурсу було додано нову – «Світ очима дітей». Одразу після відкриття за участю викладачів Видавничо-поліграфічного інституту Жанни Миколаївни Ковби та Миколи Тарасовича Андрійчука Ларису Івшину було запрошено до спілкування зі студентами у форматі читацької конференції. При виданні виходить серія «Бібліотека газети «День», це книги «Україна Incognita», «Дві Русі», «Війни і мир», «День і вічність Джеймса Мейса», «Апокрифи Клари Гудзик», «Мої університети» тощо. Однак говорили на конференції не лише про книги. Та й живе спілкування, інтелектуально насичену атмосферу, яку створила Лариса Івшина, важко втиснути у поняття «конференція». Мова йшла про Україну, її історію та сьогодення, про українське суспільство та напрямки його розвитку, про те, що часто рушієм громадської думки в найвідповідальніші моменти української історії стають не гуманітарії, а саме технарі. Більше двох годин Лариса Олексіївна відповідала на усні та письмові запитання студентів, за найкращі з яких подарувала книги. Також усі присутні змогли отримати найсвіжіший номер газети «День». Багато питань залишились без відповіді за браком часу, однак Лариса Івшина бажаючим відповідала вже особисто.

Одного разу викладач запропонував студентам пригадати те найцікавіше, що сталося з ними вчора, позавчора і минулого тижня. Величезна кількість подій сучасного життя проходить повз нас, не залишаючи сліду в пам'яті. Однак виставка газети «День», відвідувачем якої я залишаюсь протягом уже чотирьох років, та спілкування з редактором видання я дійсно відзначила як те найцікавіше, що сталося в моєму житті минулого тижня.

Валерія Добривечір