Сьогодні НТУУ «КПІ» відомий багатьом не лише потужною навчальною та науковою базою, а й різноманітними спортивними досягненнями. Наші університетські команди давно відомі як гідні конкуренти на змаганнях.

Спортом в КПІ займається молодь і люди старшого віку. Яскравим представником спортивного авангарду є футбольна команда, створена на базі виробничо-експлуатаційного комбінату – «Ветерани КПІ». Гравці, яким уже понад 45 років, беруть участь у змаганнях, що проводить Федерація футболу України.

Ось і нині «Ветерани КПІ» беруть участь у зимовому чемпіонаті м.Києва з міні-футболу. Всі шість команд («Водопарк», «Сіріус», «Легіон», «ГІБП», «Ветерани КПІ», «Щасливі-крокус»), що змагаються за право називатися найкращою в місті, сподіваються на перемогу, але наші «ветерани» впевнені, що будуть першими.

Просимо всіх підтримати «Ветеранів КПІ» на змаганнях, а співробітників університету, які мають сили та бажання грати у футбол, приєднуватись до команди в якості гравців, щоб усім разом відстоювати футбольну честь під прапором НТУУ «КПІ».

П.М.Рачок