Статті 36 номера "Київського політехніку" за 2009 рік

Міжнародних інженерів готують на ЗФ

Розвиток сучасної науки та промисловості неможливо уявити без міграції кадрів. Виробничі підприємства, наукові та дослідницькі організації засновують філії в різних країнах світу, залучаючи до роботи випускників місцевих навчальних закладів.

Іменні стипендіати ХТФ 2009

Кожний факультет (інститут) НТУУ “КПІ” з гордістю представляє на сторінках “КП” своїх кращих вихованців – іменних стипендіатів. Сьогодні слово – студентам хіміко-технологічного факультету.

Стипендіати ректора з ІТС [Юлія Тихоненко, Анастасія Веселова і Олександр Ящук]

Перехід до кредитно-модульної системи навчання сприяв суттєвому підвищенню творчої активності студентів Інституту телекомунікаційних систем. Все більше студентів починаючи з 3–4-го курсів беруть участь у предметних олімпіадах, конкурсах наукових робіт та науково-технічних конференціях.

Результати першої осінньої  атестації 2009/2010 н.р.

Перша в поточному навчальному році атестація тривала з 19 по 24 жовтня. Загальна кількість студентів, які брали участь в атестації, порівняно з минулим роком зменшилась на 1781 студента і становила 17440 студентів.

Коржов Віталій Іванович. Вітаємо із ювілеєм!

Життя дається людині лише один раз, тільки раз зірка спалахує і гасне так швидко, що ми повинні цінувати кожну відведену нам мить. Лише усвідомлюючи цінність власного життя, відчуваючи та пропускаючи крізь себе світ, – ми розуміємо, що ми живемо не даремно.

Щоб пам’ятали... про винахідника динаміту й засновника Нобелівської премії

Альфред Бернхард Нобель (1833–1896) – людина, чиє ім’я пов’язане з винаходом динаміту й заснуванням Нобелівської премії. Але далеко не всі знають, що саме підштовхнуло Нобеля до заснування премії, названої його іменем.

40 звітно-виборча конференція профспілки студентів

29 жовтня 2009 року в залі засідань Вченої ради відбулась 40 звітно-виборча профспілкова конференція первинної профспілкової організації студентів НТУУ «КПІ». Були присутні 215 делегатів з 242 обраних від усіх факультетів та інститутів.