Міжнародних інженерів готують на ЗФ

Розвиток сучасної науки та промисловості неможливо уявити без міграції кадрів. Виробничі підприємства, наукові та дослідницькі організації засновують філії в різних країнах світу, залучаючи до роботи випускників місцевих навчальних закладів.

Іменні стипендіати ХТФ 2009

Кожний факультет (інститут) НТУУ “КПІ” з гордістю представляє на сторінках “КП” своїх кращих вихованців – іменних стипендіатів. Сьогодні слово – студентам хіміко-технологічного факультету.

Стипендіати ректора з ІТС [Юлія Тихоненко, Анастасія Веселова і Олександр Ящук]

Перехід до кредитно-модульної системи навчання сприяв суттєвому підвищенню творчої активності студентів Інституту телекомунікаційних систем. Все більше студентів починаючи з 3–4-го курсів беруть участь у предметних олімпіадах, конкурсах наукових робіт та науково-технічних конференціях.

Результати першої осінньої  атестації 2009/2010 н.р.

Перша в поточному навчальному році атестація тривала з 19 по 24 жовтня. Загальна кількість студентів, які брали участь в атестації, порівняно з минулим роком зменшилась на 1781 студента і становила 17440 студентів.

Коржов Віталій Іванович. Вітаємо із ювілеєм!

Життя дається людині лише один раз, тільки раз зірка спалахує і гасне так швидко, що ми повинні цінувати кожну відведену нам мить. Лише усвідомлюючи цінність власного життя, відчуваючи та пропускаючи крізь себе світ, – ми розуміємо, що ми живемо не даремно.

Щоб пам’ятали... про винахідника динаміту й засновника Нобелівської премії

Альфред Бернхард Нобель (1833–1896) – людина, чиє ім’я пов’язане з винаходом динаміту й заснуванням Нобелівської премії. Але далеко не всі знають, що саме підштовхнуло Нобеля до заснування премії, названої його іменем.

40 звітно-виборча конференція профспілки студентів

29 жовтня 2009 року в залі засідань Вченої ради відбулась 40 звітно-виборча профспілкова конференція первинної профспілкової організації студентів НТУУ «КПІ». Були присутні 215 делегатів з 242 обраних від усіх факультетів та інститутів.